Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri ez a kabát az árát?

Megéri ez a kabát az árát?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

[link]


2010. szept. 3. 10:23
1 2
 1/16 anonim válasza:
41%
úr isten XDDDDDD 20e ezért a nagytata kabátért???? new yorkerbe 12 ért tök trendi műbőr dzsekik vannak..sztem ott nézz szét haver:D kb ilyen volt colombonak is XDDDDDDDD
2010. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik de a columbia nem rossz márka, tehát ha nem külső szerint nézzük, hanem hogy jó-e akkor igen.
2010. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
23%
Fiú vagy ugye? Mert lánynak ez a kabát az igénytelenség teteje. :D Szerintem nagyon szarul néz ki, inkább vennék valami márkátlan cuccot 3-4-et ebből a pénzből, aminek jó a szabása és szebb a színe.
2010. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

undorító ez a kabát. ha ingyen adnák akkor sem kéne xD

Válassz valami szebb kabátot ami megér 20000et

2010. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel :D a márka jó... de minden más borzalmas... mennyi idős vagy? Ha tetszik ez a kabát, nem lehetsz vmi fiatal, ilyet kb. apum venne :D

Szal nem éri meg az árát:) Ha ennyi pénzért vennél kabátot, akkor menj egy jobb boltba és kérd ki pl: az eladónő segítségét, hátha vmi modernebbet tud, ami nem rosszabb minőségű, de jobban néz ki:)

2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
fúú ez nagyon nemjó. kérd meg egy divathoz jobban értő barátnődet hogy menjen el veled vásárolni ;)
2010. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ez a márka nagyon jó, csak nem ez a fazon... és minden ilyen márkájú kabát drága.
2010. szept. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
fiú vagyok :)
2010. szept. 8. 19:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de 20 000 Ft-ot nem adnék ki érte. :O:)
2010. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az én columbiám ami nagyonnagyon vékony 25ezer volt. és megérte.nagyon nehezen ázik át[pl. ha dézsábóól öntik a vizet,annyira esik,csak akkor],szval szerintem megéri,de csak akkor ha hosszútávra szeretnéd hordani.
2010. szept. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!