Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy márkás (mondjuk Levi's)...

Egy márkás (mondjuk Levi's) farmer jobb, tartósabb, mint egy egyszerű No name fajta? Megéri a többszörösét költeni rá?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 22:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
a levi's ugyanolyan hamar szétmegy mint egy noname :D de lehet hogy azért mert ha van noname is meg levi's is akkor a levi's-t sokkal többször hordom :D de már rég megbántam hogy annyi pénzt költöttem levi's gatyára, mert szétment az összes és járhatok szakadt gatyában mert nincs pénzem újra :D
2011. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell fogni a jó gatyákat, van szarabb meg jobb is márkásból is meg kínaiból is... Én vettem olyan no name gatyát ami még mindig bírja, de a retro gatyám attól kikopott hogy összeér kicsit a bokámnál a gatya 2 szára ahogy megyek benne.
2011. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
A levi's semmiképpen sem éri meg. Nekem nagyon rosszak a tapasztalataim.
2011. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer volt egy Levi's gatyóm...hát a 2 combom közt elég hamar kidörzsölődött. Most a kínaiban vettem 2850ért egyet és semmi baja...
2011. nov. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok vele, hogy azért a 20ezer forintért veszek 5-6nadrágot és mivel felváltva hordom így tovább kitart, és változatosabban is nézek ki, mintha lenne kb. 2farmerom.
2011. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
10 ezer körül már veszel egy ugyan noname de nagyon jó minőségű török farmert pl: white sea, big time, stb... ami 5-6 évig nadrág. fazonban lehet jobb a levis és ugye márka, de minőségben nem hinném hogy jobb lenne.
2011. nov. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnék ki sok pénzt egy farmerért, csak azért mert márkás.

De néha figyelni kell az akciókat, mert néha úgy leárazzák a márkás farmerokat is, mint a noname-eket.

Például most hétvégén péntek-szombat-vasárnap a Joy Vásárlási Lázban rengeteg divatos márka vesz részt az ország egész területén, és 20-30-40% kedvezménnyel vásárolhatsz. Pl. Retro, Replay, Mayo chix, wodoo, tally weil, stb...

Nézd meg, hogy a lakhelyeden milyen márkák és mely boltok vesznek részt ebben:

[link]

Aztán újíts be egy Joy-t, vágd ki a kuponfüzetet, és indulás vásárolni! Így olcsóbban megúszhatod!

2011. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem összesen 4 farmerom van , ebből 3 Levi's és egy Wrangler. Kiválóan bírja mindegyik , mondom ezt úgy , hogy a legrégebbi már 3 éves és semmi baja sincs. Szerintem érdemes márkásabbat venni. A Levis's márka egy garancia , maga "a farmer" de a mustang , lee , és wrangler is nagyon jókat gyárt. Én azt javaslom , ha van rá pénzed , mindenképp szerezz be egyet és te is megtapasztalod , hogy mi a különbség. Néha tényleg nagyon jó akciókat ki lehet fogni mondjuk ilyen 12-14e között be tudsz szerezni egy 501-est. Egyébként tényleg vannak gagyibbak is a márkán belül , főleg az újabb típusok , azok elképzelhetőek , hogy nem bírják annyira a strapát , mert inkább csak a divatt miatt dobták őket piacra. De egy Levis's 501-es az nem fog téged cserben hagyni ezt garantálom!!
2012. jan. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Ez nálam is nagy dilemma.Van amiből érdemes márkásat venni, van amiből nem.A török farmerokat én nem ajánlom. Volt már 3 is, darabja 10 ezer és 1 év max mindegyik. Pedig nekem nem ér össze a combom, semmi. De lehet abból is csak rosszat fogtam ki. A gombját ellőtte 3 nap után, pedig jó volt a méret. Kigombolás közben. Mondták nézzek másikat, mert ez szériahibás, hiába is cserélnék. A comb eleje is kikopott.Nem is értem hogyan.Eleve gyenge, vékony volt az anyag. Pedig mindent 30 fokon mosok.Valamit célszerű észben tartani: ne hagyd magad átverni! Bemész a boltba, megnézed a varrást, és az anyagvastagságot, minőséget. Ezt simán látja bárki.A többi sallangot lexarod. A többi csak marketing.Ne higgy el semmit.Megfogod az anyagot, ha erős, vastag, akkor erős, ha nem, akkor szar:). Megnézed a varrást, ha erős, vastag, akkor erős, ha nem, akkor előbbi.Én speciel a Wranglert jobb vételnek láttam árához képest mint a Levi's-t... már csak azért is, mert majdnem fele annyiba kerül:).12ért van jó Wrangler egy Levis meg 20 körül.És azt is tartsd észben, hogy ezek eredetileg munkásnadrágok voltak, csak divat lett belőlük, ettől függetlenül még így is illene nagyon erősnek lenniük. De van egy alternatív megoldás, csak nem mindenki vállalja be: használt ruha. Múltkor 1500ftról 600ra volt leárazva egyik helyen egy szép állapotú eredeti piros címkés 501es Levis.Csak 2 számmal nagyobb kellett volna rám, ezért nem vettem meg. De rengeteg minőségi használt ruha van már Magyarországon.Mindig azt vedd meg ami tényleg jó, ne csak azt amire mondják.Én pl nagyot csalódtam a pipás cipőkben, így soha többet nem veszek.Régen pedig jók voltak.Vagy az 50000ftos CWU kabátomban, ami 1 hét használat után kibolyhosodott.Azt hittem szétdurranok mérgemben.Szerintem a használt külföldi ruha a legjobb megoldás. Ott nézelődj. Azok már ki is vannak próbálva:), ha nem tetszik, vagy megunod, akkor eladod neten árában, vagy félárban. Buksz 500ftot nagy ügy. De úgyis megveszik.Ha nem meg 1000-1500ftod bánja max:).
2013. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
30%
lenyegeben ugyan az csak adnak neki egy markat es kesz .eladjak 2 x anjiert es 2 x hamarabb tonkre is megy a markas mint a masik.
2013. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!