Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nem bélelt, nem acélbetétes...

A nem bélelt, nem acélbetétes Martens bakancsban télen megfagy az ember lába?

Figyelt kérdés

2021. okt. 28. 00:18
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Igen, megfagy.
2021. okt. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Télen fagy van, sok szerencsét a bakancsválasztáshoz egyórás szabadtéri csacsogások és ráérős séták céljából! Munkához, tehát mozgásban, az vált be, hogy külön rossz légáteresztő zokni alá két nagyon vastag, és ahhoz belül masszívan bundás bakancs külön meleg talpbetéttel. A láb nem nagy bajnoka a melegen tartásnak, kell topogni a jól eltalált szigetelés alatt is egy-egy keményebb téli napon, ha nem akarsz kompromisszumot kötni a lábfázással, hanem csak az egy-két számmal nagyobb lábbeli és a messze nem feszes tartás lehet kompromisszum.
2021. okt. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha jófajta pamutból készült zoknit veszel fel akkor nem.
2021. okt. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem értem minek bundás bakancs az enyhe magyar teleknek, ha nem kültéren dolgozik az ember vagy nem az erdőt járja.

Még a cipő is bőven elég normális zoknival, ha nem trappolsz bokáig a hóba, nemhogy egy átlag docmartens.

Sosem ázott még be martensem, ha tudom, hogy bokáig érő vízben fogok gyalogolni inkább gumicsizmát húzom, nem bundás bakancsot

2021. okt. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy kisétálj 15 perc alatt a buszhoz, arra jó (mint bármilyen más hétköznapi cipő).

1,5 órát kint lenni a szabadban 0 fok alatt, arra egyértelműen kevés ez a bakancs.

2021. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túrazoknival én nem szoktam fázni a Martens-ben, nagy hóban, fagyban pedig úgyse lehet felvenni, mert rettenetesen csúszós a talpa :(
2021. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sima zoknival igen, foleg ha sokat vagy kint
2021. okt. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha nem kültéren dolgozol akkor szerintem sima martens én harisnya +zokni simán kibírható. Túrázni hegyekben nyilván hideg lenne de arra nem is praktikus egy martens. Egyre enyhébbek lesznek a nyarak szóval szerintem nem kell a bélelt
2023. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!