Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lànyok,milyen szettben mentek...

Lànyok,milyen szettben mentek ma a temetőbe?

Figyelt kérdés

2021. nov. 1. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Úristen, ott is páváskodni, meg divatolni, versengeni kell?

Szánalom!

Fekete oszt csá! Ott nem te, meg a ruhád vagytok a lényeg...

2021. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Bakancs, nadrág, kabát...de miért fontos ez? Időjáráshoz, terepviszonyokhoz illő, visszafogott ruhába ajánlott menni.
2021. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fekete nadrág,felső,pulcsi,fülbevaló piros kabát.Van fekete is,de az túl meleg lett volna.Fekete bokacsizma.
2021. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Na ezen most felhuztam magam. A temetőbe nem magad miatt mész, hanem az elhunyt miatt. Ha ennyire tiszteletlen vagy, hogy ilyenkor is magaddal foglalkozol, akkor inkább ne is menj.

Adj magadra, mert az év 365 napjában adhatsz magadra, de ennyire elmenni ilyen irányba.. Szánalmas


(mielőtt valaki.. Nem vagyok igénytelen, mindig próbálok minél igényesebben öltözni, sminkelni, doafigyelni magamra, de eszembe nem jutna a temetőben divatozni, meg többnek gondolni magam)

2021. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Elég szomorú, hogy a legtöbb ember ma már évente mindössze egyszer látogat ki pánikszerűen a temetőbe, és még ott is a versengés, státusszimbólum méregetés (ki mennyi és mekkora koszorúkat/virágokat/táblát vásárol, és az mennyibe kerül, ki hány misét mondat a családtagjaiért) és az ehhez hasonló felszíneskedő ömlengés megy.

Most természetesen nem azokra gondolok, akik tényleg nem érnek rá, sokkal inkább azokra, akik egy évben máskor is megtehetnék, hogy kimenjenek a szeretteikhez pár percre.

Megsúgom, én ebben a pár napban ki sem jutok a temetőbe, mert úgy elkapott valami nyavalya, mint eddig sohasem, így ezt nem tehetem meg, de ez nem jelenti azt, hogy nem gondolok azokra, akik már nincsenek velünk.

2021. nov. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!