Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg rossz ötlet a fehér...

Tényleg rossz ötlet a fehér télikabát?

Figyelt kérdés
eddig mindig feketét hordtam de már meguntam és semmi más színt nem szeretnék és tudok magamon elképzelni kabátban csak fehéret. Találtam egyet ami szerelem 1. látásra. De azt mondták jobban járok ha nem veszek mert hetente moshatom. Alapjáraton már felnőtt vagyok nem fetrengek a földön a hóban, meg nem hinném hogy összekoszolnám mert nem szoktam falakhoz támaszkodni meg ha vonaton ülök is vagy előrébb hajolok vagy leveszem. Tényleg rossz ötlet a fehér télikabát?

2021. nov. 5. 00:34
 1/6 anonim válasza:
80%
Attól függ mennyire fehér. A törtfehér/bézses árnyalatú még elmegy, azon annyira nem látszik a kosz. De a történetesen hófehéren ha vigyázol is lesz pár dolog. Nem kell földön fetrengeni, de leülsz egy padra a parkban, a villamoson a tömegben hozzányomnak valamihez/valakihez, stb. Ha nem szövetkabát akkor még elmegy, azok viszonylag könnyen moshatóak, de a fehér szövetkabátot hordhatod a tisztítóba legalább havi rendszerességgel.
2021. nov. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

képek alapján hófehér. hát igazából, hogy hozzányomjanak valamihez a villamoson annak kevés esélye van mert vidéken szerencsére eltudom kerülni kényelmes távolságban az embereket, hogy ne érjenek hozzám, ha pedig pesten járok is inkább gyalogolok mert ahová szoktam járni fejből tudom hova kell mennem esetleg tömegesebb helyen kell vigyáznom vagy addig felvennem a feketét.

anyagra hogy milyen jó kérdés képek alapján talán orkán vagy poliészter de tessék hátha te vagy valaki jobban megtudná mondani milyen anyag

[link]

2021. nov. 5. 01:36
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ez teljesen jó. Ezt még otthon mosógépben is ki lehet mosni.
2021. nov. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak olyat vennék, ami otthon mosható.

Nekem volt még régen olyan, ami fehér és csak tisztítóban tisztítható, azt utáltam emiatt. Buszon kapaszkodás miatt 1 hét alatt undorító szürke lett a csuklónál az ujja, mikor rámfröcskölték az autósok az olvadt hólét akkor az egész kabát foltos lett, brr. Én nem szerettem.

Ha mosható akkor legalább ezeket lehet orvosolni otthon.

2021. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tömegközlekedésre én biztosan nem vennék fehéret. Minden pötty meg fog látszódni rajta.
2021. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos tenyleg minden meglátszik rajta...
2021. nov. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!