Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan kell egy farmernadrág...

Hogyan kell egy farmernadrág szárát szűkíteni?

Figyelt kérdés

[link]


Adott egy egyenes szárú farmer. Anélkül szeretném átalakítani szűkülő szárúvá, hogy ez látszana. Gondolom a belső felén vehetek csak be. De ott hogyan oldjam meg, hogy a varrás ne szakadjon meg, vagyis tűnjön el és ne is csússzon félre?


[link]


Kb. ez lenne a cél.

Valamennyire értek hozzá, de szeretném, ha valaki olyan adna tanácsot aki már csinált ilyet. Köszönöm!


2010. szept. 3. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval kb csőnadrágot szeretnél:D

Háát nem tudom hány éves vagy de biztosan vagy te vagy anyukád már éltetek akkor amikor még a csőszárú nadrágot kellett készíteni!

Amúgy be kell hajtani és összevarrni!Ennyi az egész nem is fog látszani!!!Ha kifordítod látni fogod hogy milyen varrás van benne!Neked is egy ugyan ilyet kell készítened csak annyi hogy beljebb hajtod!Nem nehéz!!

Varrógéppel könnyebb de anélkül viszont hosszadalmas és nem is olyan szép!

Jó varrogatást:D

2010. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De akkor a száránál az a vastag erősítés ki fog dudorodni, nem? Vagy szétbontsam előtte a nadrág szárát? :S

Köszi a választ! :D

2010. szept. 4. 08:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Én már sokszor szűkítettem így de van varrógépem. Kézzel nem érdemes nekifogni. Azt a felét szűkítsd amelyik nincs leszegve kívülről. Ha nem sztreccs az anyag akkor megintcsak nem érdemes szűkíteni mert elképzelhető hogy feltudod venni, de le már nem fog jönni. Ha túl hosszú a szára akkor nem, de ha pont jó akkor ki kell bontani az alján a felhajtást, hogy a szűkítés után újra felhajtsd.


Itt egy videó aminek csak akkor veszed hasznát ha van varrógéped.


http://www.youtube.com/watch?v=Xh3jDDmKB2c

2010. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sztreccs anyag és hosszabb is a szára. Természetesen van varrógépem, nem is jutott eszembe kézzel nekilátni. :D Köszi a videót, hasznos tanácsokat szívesen fogadok még! :)
2010. szept. 4. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy varrd össze de fordítsd ki és vágd le a felesleget és akkor nem fog kidudorodni!Én anyukámtól tanultam mert ő pont abban a korszakban volt ,,fiatal" mikor ilyeneket kellett csinálni:):)
2010. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah bocsi az kimaradt hogy az első válasz írója voltam:D:D
2010. szept. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2010. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!