Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » New Yorker, C&A, Takko,...

New Yorker, C&A, Takko, Kenvelo, Colosseum, Cosmos. Ezek közül valamelyikből szoktatok vásárolni, és melyiket ajánljátok? Pulcsi, póló, farmernadrág kéne.

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezek közül én a New Yorkert, Kenvelot, talán C&A-t ajánlanám :)
2011. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem a kedvencem, de New Yorkerben és C&A-ban szoktam jó cuccokat kifogni néha, főleg a kiegészítők közül, de ruhafronton is (de alapjáraton a New Yorkert nagyon tinisnek, harsánynak találom, a C&A-ban pedig gyakran tök alaktalan, jellegtelen vagy öreges cuccok vannak)... Takkóban régebben jó cuccok voltak, most meg jellegtelen, nem túl jó minőségű cuccok vannak elég drágán...
2011. aug. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán a C&A..de azon kívül mindegyik egy rakás sz*r.

C&A is csak azért jó,mert fillérekért lehet kiegészítőket,meg bizsukat kapni.

Én a Zarat,meg a H&M-et ajánlom inkább.

2011. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

C&A-ban nagyon jó minőségű és kényelmes, csinos farmerokat lehet venni, a kedvenc nadrágjaimat ott vettem.

Póló, pulcsi szerintem New Yorker.

2011. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenhol megfordulok, kivéve a Kenvelo-ba, ott nem tetszenek a ruhák, én a Cosmos-t tudom ajánlani, vannak béna kínais ruhák, de lehet kifogni olcsón szép ruhát, meg se mondanád, hogy olcsón vetted!Farmert vettem egyszer Colosseumba, de ilyen kemény az anyaga, nem jó...
2011. aug. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
cosmosban tény és való vannak kínai cumók, de lehet kifogni jókat is, ahogy az előttem lévő is mondta :) én csak ajánlani tudom :)
2011. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy N.Y. Ugyanis a C&A és sokszor a H&M is iszonyat öreganyámos, ahogy 2. is mondta.
2013. jan. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!