Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Késik a Shein csomagom?

Késik a Shein csomagom?

Figyelt kérdés
Október 8-án rendeltem, és azt írták az oldalon, hogy október 22-23-án érkezik meg. Ma van november 6. és semmit nem tudok a csomagomról. Október 8-án a tracking is befagyott. Írtam nekik, de azt mondták várjak még. Kicsit aggódok, mert 140 euró értékben vásároltam és nem szeretném, hogy csak így eltűnjön. Valaki járt már így?

2021. nov. 6. 20:20
 1/1 anonim ***** válasza:
A DPD csomagkövető oldalán nézd, hogy egyáltalán megkapták-e. (Ott írniuk kell, hogy legalább az adatok továbbítva vannak). Ha náluk nincs akkor, vagy úton van, vagy még a raktárban. Rengeteg ember van abban a helyzetben, hogy nem kapta meg a várható intervallumban a csomagját, de még ha késik is, fixen megfog érkezni.
2021. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!