Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet márkán belül is...

Hogy lehet márkán belül is nagy eltérés méretezés között?

Figyelt kérdés

2 pulcsit akartam venni, az egyik M-es méret, mintha rám szabták volna, a másik M-esben alig jött rám, L-esben is szűk volt.


Tényleg lutri a méretezés ezek szerint?



2021. nov. 8. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én ezért nem rendelek már a neten ruhát, vagy cipőt.
2021. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze. Én rendeltem úgy multipakk csomagot (leggingsek), hogy papíron egy méret volt, a gyakorlatban meg külön-külön hónapokban hordta a gyerek, annyira különböztek a tényleges méretek.
2021. nov. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Úgy lehet, hogy az M nem SI mértékegység.

Letörne a kezük, ha 2 jellemző méretét cm-ben adnák meg? Be kéne tiltani az EU-ban árult termékeknél ezt a hülye méretezést.

2021. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3.-ra.


Az sem jelent semmit sajnos. Egy nagy amerikai taktikai kesztyűgyártó, Vietnamban varrat. Benne van a címként az EU és az USA méret is. Mégis, egyik fajta 10-ese tökéletes, a másikból fel sem jön.

2021. nov. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, hogy mindent kizárólag cm-ben (esetleg szükség szerint mm-ben) lehessen csak megadni. A 10-es méret majdnem ugyanolyan sz.r, mint az M.
2021. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel mar en is nagyon megszivtam tobbszor. A H&M kulonosen kiemelkedo ebben amugy.
2021. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!