Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a legjobb ár/érték...

Melyek a legjobb ár/érték arányú márkák?

Figyelt kérdés
Átlag keresettel még megfizethető, de minél tartósabb ruhákat szeretnék.

2021. nov. 11. 06:32
 1/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
46%

Szerintem a tartósság elsősorban azon múlik, hogy mennyit hordod az adott ruhadarabot. Minél gyakrabban váltogatod, annál kevesebbet hordod, így annál hosszabb életű lesz.


A minőséget inkább az anyagban mérném, és ezen a téren nincs jó hírem, elég drágák tudnak lenni a jó minőségű ruhák. Azaz nem drágák, hosszútávon olcsóbbak, csak kifizetni nem könnyű egyben :)

2021. nov. 11. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha az egyetlen mérce a tartósság, akkor a munka és túra ruhák és cipők a legjobb ár/érték arányúak. Ezeknél ugye eleve az a szempont, hogy nem hétköznapi terhelés mellett se szakadjanak és kopjanak gyorsan.


Plusz mivel ezek nem is divatcikkek, általában nem is úgy árazódnak.

2021. nov. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#2

Szerintem már ezek is kezdenek divattál válni, de valóban nagyon jó minőség, pl Moncler, HH, North face, ugg… stb. Bár azt nem értem, hogy ki akar évekig használni egy ruhadarabot? Szerintem egy szezont bármelyik fast fashion kibír és egy 30-50 ezres kabát bőven elég, ezek amit felsoroltam több 100 ezer, de akkor nyilván nem váltogatsz belőle 4-5 db-ot, hanem mindig ugyan az van rajtad. Egy ilyen nekem is van, de egyrészt évente egyszer vagyok olyan helyen, ahol esik a hó és hidegebb van, másrészt pedig csak 1-2 alkalommal veszem fel majd megunom. About you-val nekem eddig csak jó tapasztalatom volt, minden minőségi.

2021. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például szívesen hordom évekig ugyanazt a ruhadarabot. Nyilván azért rotálva. A ruhatáram java alap darabokból áll, ami sosem megy ki a divatból és meg sem unom őket. Miért kellene például minden szezonban vennem egy új indigó kék farmer inget vagy utcai cipőt? Ha valami csak egy-két szezont bír, attól a márkától én nem vásárolok többet.
2021. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkaruhák, katonai, vadász felszerelések. Ezek a legtartósabbak és viszonylag nem túl drágák.


Divatosnak persze nem nevezhetőek. Amúgy a divat és tartósság szavak a mai világban eléggé ellentétes előjelűek.

A fogyasztás a lényeg, márpedig a gyorsan elhasználódó termékek ösztönzik a legjobban a fogyasztást. Az évete többször változó kollekcióknak kell a piac, szándékosan nem tervezik tartósnak, hiszen a többség nem fogja felvenni a tavalyi divatjamúlt télikabátját/fürdőruháját.

2021. nov. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Fehérneműből victoria's secret, triumph

Ruhákból guess, hh, disturbia

2021. nov. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!