Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az egyszerű, vastag pulóvert...

Az egyszerű, vastag pulóvert betűritek néha a farmernadrágba úgy ahogy pl egy pólót?

Figyelt kérdés
Ti hogyan hordjatok a pulóvereket?
2021. nov. 12. 16:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
En nem hordok vastag pulcsit betürve, mert kipúposodik töle a nadrágom.
2021. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én sem az egészet gondoltam, bár vannak osztalytarsaim akik így hordják. De van aki csak az elejét tűri be. Szerintetek jól néz ki?
2021. nov. 12. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem tűröm be a pulcsit. Az meg, amikor az elejének egy részét tűrik be, az szerintem kifejezetten ronda, hiába divatos. Nekem olyan hatást kelt, mintha épp most jött volna ki az illető a vécéről.
2021. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%

Ha csak az elejét akkor szerintem tud jól is kinézni!

elsö voltam

2021. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Én csak télen tűröm be a pólóba a farmer nadrágot. Hogy ne fagyjon meg a derekam. 23f
2021. nov. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Farmerbe soha, ha bringázok akkor szoktam betűrni, de akkor meg nem farmert hordok.


Amúgy sztem jól néz ki ha csak elöl tűröd be, de akkor vegyél fel hozzá övet.

2021. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Még a pólót sem

(mondjuk farmerem sincs...)

2021. nov. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%

Elképesztő hülyén néz ki, ha csak 10 centi van betűrve. Mégis mire jó?

5-ös, fordítva is próbáltad már?

2021. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Minek szólsz be 8 as? Ha nem tetszik ne nézd ne válaszolj. Mindenki azt hord amit akar ezzel miért nem tudsz azonosulni? Számomra meg inkább az a bosszantó ha van egy férfi de Amerikában ugye azt megteheti hogy leműti a brokiját és nem férfi mert nagy BLM arc. Na most akkor miért baj ha hordok farmert férfikent és be tűröm mert nem akarok fázni? Bajod van?
2021. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es szerintem az 5-ös nem bántásból írta csak az 5-ös rosszul írta mert az írta hogy a pólóba tűri be a farmert, nem a farmerba a pólót
2021. nov. 13. 11:18
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!