Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein rendelés,tapasztalatok?

Shein rendelés,tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval Shein-en kinéztem magamnak pár ruhát,de még sosem rendeltem arról az oldalról.Valaki esetleg aki már rendelt,mi a tapasztalata?Mérethűek a ruhák?Semmi gond nincs a szállítással?Meg vagytok vele elégedve? :)



2021. nov. 13. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan csam egyszer rendeltem, de akkor hamar megérkezett a ruha, és minden rendben is volt :)
2021. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén csak egyszer rendeltem, elég gyorsan kiszállították, a méret is rendben volt. A ruhák anyaga az, amit nézz meg előre mindig, mert belefuthatsz pár gyönyörű,de kényelmetlen darabba. Illetve ha lejjebb görgetsz, mindig vannak vásárlói vèlemények, tapasztalatok egy adott ruhával kapcsolatban, azokat érdemes megnézni. Remélem, tudtam segíteni!:)
2021. nov. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!Jó ilyen pozitív dolgokat hallani!Remélem én is sikerrel járok! :D
2021. nov. 14. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször rendeltem,mindennel elégedett voltam.
2021. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én jó párszor már rendeltem onnan, és eddig mindig minden rendben volt a ruhákkal. Volt hogy a vártnál hamarabb érkezett meg a csomag. Az árak is szerintem korrektek mert jó anyagú és minőségű ruhákat kapsz. Érdemes onnan rendelni, én csak ajánlani tudom.
2021. nov. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Többször rendeltem már, mindig elégedett voltam. Jók a méretek is. Cipőnél érdemesebb elolvasni a véleményeket, mert ha például széles lábfejed van, egy keskenyebb fazonú cipő nem biztos, hogy jó lesz a megszokott méretedben.
2021. nov. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Párszor rendeltem eddig, a ruhák érkezésében pozitívan csalódtam mert 1 hónapot írtak és 10 nap alatt megérkezett.Bikinit nem éri meg rendelni, a felső részei nekem mindig kicsik voltak, az alsó rész pedig keskeny de borzasztó nagy (nem tudom, h ez így mennyire érthető), rendeltem egy papucsot is, 1x volt rajtam de feltörte a lábam és nagyon kényelmetlen volt, meg azok a díszcsatok elszíneződtek.Egyébként a ruhákban sosem csalódtam a méretek is jók lettek, a vásárlói képeket érdemes átnézni előtte
2021. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!