Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy öltönymellényt...

Szerintetek egy öltönymellényt fel lehet venni garbóra?

Figyelt kérdés

2021. nov. 14. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehetni éppen lehet. Más kérdés, hogy az hogyan fog kinézni (szerintem valószínűleg nem jól).
2021. nov. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Fel. De azért így látatlanban: ez lehet oké és lehet óriási mellényúlás is.
2021. nov. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Itthon elég szokatlan párosítás, de nekem tetszik, én is így tervezem hordani a garbót.
2021. nov. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az egész öltönyt nem, mert az öltöny egy szett zakóval, nadrággal és alkalmanként mellénnyel. Nyulván csak a zakót veheted fel garbóra.


Az konkrétan az öltönyön múlik, hogy jól mutat-e együtt. Nekem van egy középszürke öltönyöm, amit néha felveszek törtfehér gyapjú garbóval és nagyon jól néz ki együtt. Viszont olyankor nem az öltöny nadrágját veszem fel hozzá, hame valamilyen más, kicsit kontrasztosabb nadrágot. Összeszedettebb vele az összkép.

2021. nov. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy félreolvastam, és nem öltönyt, hanem konkrétan öltönymellényt.


Mellényre már egyáltalán nem javaslom. Az úgy borzasztó idétlen.

2021. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom elképzelni röhögés nélkül.
2021. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet, de amilyen zseniálisan lehet összehozni, annyira el is lehet rontani.
2021. dec. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!