Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed a Puma márkáról?

Mi a véleményed a Puma márkáról?

Figyelt kérdés

Megéri manapság Puma cuccokat venni, vagy már nem?

Mennyire tartósak? Jobb, mint a konkurencia (Adidas, Nike)?



2021. nov. 15. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Sose szerettem, akár sport, akár divatmárkaként tekintesz rá, van jobb.
2021. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal drágább, mint a Nike, de szerintem nem olyan vagány mint az Adidas. Igaz, eddig még Puma csak táskám volt. Volt Adidas előtte,annak jobb volt az elrendezése
2021. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a hármas trió a múltban ragadt, és horror áron akarja eladni az ódivatú dolgait.
2021. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem cipőim vannak

Sokkal jobb nekem mimt a nike és az addidas

23n

2021. dec. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem. Több Puma cuccom volt a múltban is meg most is. Pl. a hátizsákomat 7-8 éve hordom és kutya baja. A zoknijaik is nagyon jók (bár most az egyik titokzoknim elszakadt). Volt Puma melegítőm is, az is jó volt.
2022. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg a puma pont hogy olcsóbb, mint a nike... mondjuk terméktől függ.
2022. aug. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy régi klasszikus fehér puma cipőm, ami kb 16 éve meg van kamasz fiú voltam, akkor lett véve, kb akkor 2 évig használtam, tartós strapabíró, csak sajnos ebbe az egy cipőbe a lábam ebbe nagyon bűdös lett, aztán nem használtam, el volt téve, jó pár év után elő került, felnőttként manapság újra használom, nyáron ebbe dolgozok, munkás cipőnek jó, ezt a cipőt úgy veszem fel mezítláb van a lábam benne, kényelmesebb, ennek a cipőnek mindegy ha közvetlen fel szívja izzadságot így legalább plusz zokni nincs ami bűdös tud lenni, munka után otthon le veszem zuhanyzás stb, mai napig nagyon strapabíró, minden téren, még úgy is hogy mezítlábas cipőnek használom.
márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!