Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lúdtalpas vagyok és magas...

Ha lúdtalpas vagyok és magas a lábfejem meg erősebb a jobb lábam, mint a bal és bokasüllyedésem van meg kétoldalt a két külső talpélemen kiáll egy egy csont, ami nem a bokámakkor tudok fölvenni topánkát, szandált, magassarkút?

Figyelt kérdés
Az értelmes, normális, nem bunkó, lekezelő válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.

2021. nov. 18. 02:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz, de szerintem várd ki a nyarat.
2021. nov. 18. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magassarkút szerintem ne vegyél fel, az alapból nem tesz jót a lábnak, pláne ha ilyen problémáid vannak. Persze néha ha olyan alkalom van, tehetsz kivételt. A másik kettővel nincs gond.
2021. nov. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak bokasüllyedésem van, és ha ilyeneket veszek fel, pár óra múlva sírok a fájdalomtól. Ha neked ez nincs, akkor rajtad múlik, jót biztos nem tesz.
2021. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért elég sok probléma van a lábaddal, szerintem jobb ha betétet hordasz, és ahhoz igazitod a cipőidet...fájni szokott? esetleg képet tudsz mutatni, ezt a csontkinövést nem értem..
2021. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy fétises srác kérdése. Szokott itt írogatni,hol bütykös,hol lúdtalpas,hol nagy,széles. Most összerakta az összes problémát és úgy kérdezi. Ez így gyanúsan sok :)))
2021. nov. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok!Eegyébként nagyon széles is a lábfejem de nem is nagyon szeretem az ilyen cipőket igazából csak anya szokott csesztetni hogy öltözzek nőiesebben mert őszerinte fiúsan öltözködök de mondtam neki is hogy nekem jó így és a párom is úgy szeret ahogy vagyok és nem várja el tőlem hogy öltözködjek nőiesebben meg legyek nőiesebb ha nem érzem úgy jól magam.

Különben is amikor először találkoztunk az nem is igazán randi volt csak eljött hozzám nem is öltöztem ki mert úgy gondoltam hogy minek.

Előtte sokat beszélgettünk Viberen és elhatározta hogy segíteni fog nekem mert nem vagyok könnyű helyzetben és komolyan úgy bánik velem mintha az apám meg a bátyám lenne egy személben tehát tényleg csak anya miatt kérdeztem hogy leszálljon rólam végre ezzel az egész "Nőies Öltözködés" dologgal.

2021. nov. 19. 19:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben felnőtt nő vagy, akkor senki nem szólhat bele abba, hogy hogyan öltözködsz, miben érzed jól magad.

Nyugodtan kérdezd meg tőle: "Azért hordjak nőies ruhát, mert te azt akarod, miközben én sokkal inkább jól érzem magam ebben a ruhában? Tudom, hogy segíteni akarsz, de ez nem én vagyok, és én így érzem jól magam."

Ez igazából igaz akkor is, ha még tinédzser vagy.

2021. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A magassarkút kerüld, a többi okés.
2022. ápr. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!