Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz jó minőségű replika...

Gáz jó minőségű replika designer cuccokat venni, ha van eredetim is?

Figyelt kérdés

Korábban vettem pár eredeti designer terméket. Mostanában rengeteg kiadásunk van és igyekszem tudatosabban beosztani a pénzem. Nem fér bele több száz ezer ft egy pénztárcára, napszemüvegre vagy táskára. De ettől függetlenül 1-2 modellre eléggé vágyom. Nagyon gáz lenne, ha jó minőségű replikát vennék belőlük? Nem írok oldalt, de van ahol pl 50 euróért van designer szemüveg vagy 80 euróért LV táska és képek meg vélemények alapján nagyon jók, igazából az tudja megmondani a különbséget, aki nagyon beleássa magát a témába.

Régen eléggé elítéltem az ilyesmit és inkább fast fashiont vettem, ha nem volt pénzem jobbra.

Kíváncsi vagyok a véleményekre.

Napszemüvegen még gondolkozom az uv védelem miatt, de táskát, pénztárcát meg hasonlókat lehet rendelnék.


2021. nov. 21. 09:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

Igen az.


Mellesleg ne keverjük a replikát a hamisítvánnyal.


A replika az például az, mikor kitesznek a múzeumba egy kiállítási tárgyat, de ott van hogy nem igazi, csak egy korhű másolat hogy kb így nézhetett ki. Az replika.


A kamumárkás ruhák azok egyszerűen csak hamisítványok.

2021. nov. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
63%
Törökországban a bazárokban pár euróért lehet ilyeneket venni és olyanok mint az eredeti
2021. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
És ki fogja elhinni, hogy eredetiek? Magadat úgysem tudod átverni, mások meg , ha eredi sem hiszik el, ha nincs "körítés". Pl.: BKV-n utazó IT-s kollégám Panerai órát hord. Mondta, hogy volt csaj, aki csak szánakozóan nézett rá, mikor meglátta a kamunak gondolt 3M-es órát.
2021. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

"Pl.: BKV-n utazó IT-s kollégám Panerai órát hord. Mondta, hogy volt csaj, aki csak szánakozóan nézett rá, mikor meglátta a kamunak gondolt 3M-es órát."


:D kb hasonló szitu, nem láthatóan pénzes emberként egy ideig volt egy Rolexem, amikor rákérdeztek, hogy eredeti-e, mindig felröhögtem, hogy peeersze, van pár millám órára és azt budapesten a karomon hordom. xD xD Utána meg következett a vita a hamisitványok etikájáról, meg kifejtettem nekik a bullshitet, hogy bizony a minősége nagyon ottvan, hogy egymás mellett hasonlítgattuk eredetivel és külsőre én nem vettem észre különbséget, meg hogy belül ugyanolyan svájci werk van, mint egy ezer eurós órában, stb. xD


Aztán megelégeltem, hogy mindenkiből előhozza az anyagiasságot és kiábrándítanak az ismerőseim, és eladtam. :)

2021. nov. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem alapvetően nem gáz hamisítványt, utánzatot, replikát stb. hordani. Én sosem márka alapján vásárolok, hanem azt nézem, hogy mi tetszik, hogyan áll, milyen a minősége és persze megengedhetem-e magamnak. Nekem nem igazán van pénzem új designer cuccokra, de vettem már pl. elvileg márkás ruhát turkálóban és vettem már olyat is, amiről egyértelműen tudtam, hogy nem igazi, csak hamisítvány. Nekem ezzel nincsen bajom. Hogy most valaki direkt azért hordja mert márkásnak tűnik és nem látszik a különbség stb. az nem lényegi különbség szerintem, engem ez nem foglalkoztat.
2021. nov. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
33%

Ha már annyira telik ilyen szarokra, a valóban jó ár érték arányú márkák helyett, akkor vajon van is ezekhez egy jó drága autód? Mert azt tudd hogy hiába veszed meg 300ért a pénztárcádat a kutyát nem érdekli egy Spar pénztárjánál, ezekhez a márkákhoz már szégyen mutatkozni igazítatlan hajjal, szedetlen szemöldökkel stb


Szóval nem tudom miért éri meg neked ez, és miért akarod elhitetni egy idegennel hogy neked mire telik, nem Monacoban Svájcban élsz, és gondolom nem vagy Te strici, drogkereskedő, prostituált hogy azt mondják hogy na ennek legalább telik valamire.


Már csak a cigányok miatt sem költenék ilyenekre, mert általuk terjedtek el a hamisítványok, és replikák.

Szégyellnék ezekből bármit is magamra venni, azzal a tudattal hogy csak 2 milliós autót vezetek.

2021. nov. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

"vajon van is ezekhez egy jó drága autód"

"Szégyellnék ezekből bármit is magamra venni, azzal a tudattal hogy csak 2 milliós autót vezetek."


Hogy jön ide egyáltalán az autó? Van egy kis komplexusod ezzel kapcsolatban szerintem.

Egyébként nincs saját autóm, belvárosban lakom és homeofficeban dolgozom. Mindent online vásárlok. Tök felesleges lenne.

Kinek mi a fontos vagy épp mire van szüksége. Az autó nekem kb a lista legvégén van jelenleg.

2021. nov. 21. 14:31
 8/15 anonim ***** válasza:
10%

Úgy jön ide az autó hogy a designer holmikat nem azok hordják általában akik csórók, nélkülözőek. Amerikában a nem munkából élő feketék szeretik ezeket a ruhákat, de ott van miből a marihuána mellett még sapkára, övre, burberry sálra.

Neked először életet kéne teremteni ezekhez a márkákhoz, és képezni magad feljebb hogy legalább hazavigyél nettóba 800at, és még ebből is spórolva tudnál csak venni egy kabátot mondjuk.


Ráadásul már a Moncler-t is elkezdték piacokon árulni, ugyanis könnyű hamisítani, cigányon már láttam, mellé sáros adidassal :)

2021. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Nálam érdekes a helyzet. Vagy 150-200 értékű öltönyben vagyok, vagy 2000 forintos póló + 5000 forintos farmer. De mellé ott a ZT kés 60-ért, meg a MB toll 150-ért. Viszont pl. a telefon 15000 forintos nyomógombos.
2021. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

#9

Neked annyival másabb hogy nem öltönyt veszel fel mindenhova gondolom, mert akkor milliós összeg is lenne a mutatvány, hogy tudd váltogatni, és ahhoz passzoló inget felvenni.

Én Jordan cipőre nem sajnálok költeni, ésszerű keretek között, ha lehet használok kupont egy YT review feltöltőjétől.

2021. nov. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!