Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy olcsóbb mosószer/öblítő...

Egy olcsóbb mosószer/öblítő is tud jól mosni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az Ariel-t, Persil-t használtam. De szeretnék kevesebbet költeni erre.


Az olcsóbb (pl sajátmárkás) szerek is hatékonyak?



2021. nov. 24. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen, elöször is minden mosószerben ugyanolyan hatóanyagok vannak (nincs többféle!), másrészt az olcsó/saját márkás ugyanaz, mint a nagy nevüek, csak másként csomagolva.

Én sok éve aldis mosóport (tandil) használok, semmivel sem rosszabb, mint a persil és sokkal jobb, mint az ariel.

Öblítöt nem használok

2021. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig akciókor, meg "százas boltban" veszem a márkás mosószert, öblítőt.Semmivel nem drágább így, mint a saját márkás.Ha csak az ár miatt vennél saját márkásat, akkor inkább vásárolj olcsóbb helyen.
2021. nov. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Évtizedek óta Aldi v. dm-es sajátmárkás mosógéleket, öblítőt használok. Nekem tökéletesen bevált.


Azt persze nem tudom, hogy ha vaskohóban dolgoznánk :-D, és ilyen masszív kosz lenne a ruhánkon, akkor mi lenne a helyzet....

2021. nov. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!