Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vásárlásnál legyen az cipő,csi...

Vásárlásnál legyen az cipő,csizma,nadrág,kabát,szoknya vagy épp kesztyű a műbőrt vagy a valódi bőrt részesítitek előnybe?

Figyelt kérdés
2021. nov. 26. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A látvány az első. Megtetszik, minden egyéb utána jön. Persze én csak cipőről írok, a többi felsoroltból nem hordok bőrt.
2021. nov. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak valódi bőrből készült cipőt, kabátot és kesztyűt veszek. A bőr nadrág és szoknya nem jön be.
2021. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Cipőből, csizmából és kesztyűből nem veszek műbőrt, bőr/műbőr nadrágot, kabátot, szoknyát nem hordok. Táskát nem említettél, de az lehet műbőr, bár hamar elkopik, de inkább cserélgetek 5 műbőr táskát, ami 1 bőr táska árából kijönne.
2021. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2021. nov. 26. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag bőr. Műbőrt csak speciális esetekben, mint pl. speciális kesztyű, spéci bakancs.
2021. nov. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kabát: műbőr, de ha lesz egy jó fizetésem, akkor egy bőrt is veszek.

Kesztyű: műbőr, vagy más anyag

Öv: inkább bőr, jobban bírja

Cipő: inkább bőr, néha műbőr

Szoknya: műbőr

Táska: műbőr, de ha lesz pénzem, lesz egy alkalmi bőr táska

Nadrág: csak farmer, de általában szoknyát hordok

Ruhában nekem drága a műbőr, mert a sima textil nekem jobban tetszik, és olcsóbb. Ha már drága, selyem, vagy szatén.

Felsőből, blúzból nekem szintén nem tetszik, drága is, és nem tűnik kényelmesnek a műbőr, bőr.

2021. nov. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak övből veszek valódit a többiből jó a műbőr
2022. jan. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag műbőr, mert van egy elméletem, miszerint a bőr viselése nem természetes. Ez azon alapul, hogy a természetben egy ragadozó sem bújik bele a zsákmánya bőrébe. Szóval én örülök, ha poli- kezdetű anyagokat látok a "bőr"kabát anyagösszetételénél. :D
2022. jan. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!