Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú lábú, magas, vékony...

Hosszú lábú, magas, vékony férfi hol tud magának vékony, hosszúszárú, nagyrészt pamut tréning vagy más gumírozott derekú nadrágot venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 28 éves férfi vagyok, otthon imádok tréning nadrágban lenni.

Sajnos sehol nem találok elég hosszú tréning nacikat.

Van pár ősrégi tréning nadrágom amik már nagyon csúnyák, soha nem is voltak túl kultúráltak. Próbáltam helyettük újakat venni de nem találok megfelelőt. Általában 100cm hosszúak, a mostaniak 115-120 között vannak. Utálom ha a hosszú nadrág nem ér le rendesen a bokámig, vagy csak akkor ér le ha állok de amint leülök felcsúszik.

Rengeteg helyen néztem nadrágot de személyesen nem találtam megfelelőt. Rendeltem több helyről hosszított tréning nadrágokat, de azok is sokkal rövidebbek mint a mostaniak. Elvileg 110cm-esek, de lemértem és rövidebbek (a mostaniak 110-nél is hosszabbak).

Panelban lakon, 25-26C° van. Rövidnadrágban azért fázom ilyenkor, nagyon fázós vagyok. Viszont a vastag vagy nagyon műszálas nadrágokban melegem van. A mostaniak pont tökéletes, lehellet vékonyak. Alapból érzékeny vagyok a műszálra, ha 60%-nál kevesebb a pamut a ruhámban akkor kiütéseim lesznek tőle.

Az hogy nagyon vékony vagyok talán nem létfontosságú szempont. Van a lakásom alatt egy varroda, occón kicserélik a gumit secperc alatt. Ha nincs belevarrva a gumi akkor még én is meg tudom csinálni.

Vannak minimális esztétikai igényeim is. Nyilván nem az operába akarok menni benne, de a mostaniak annyira igénytelenek hogy még a szemetet levinni vagy haverokat áthívni is kínos benne.

Szeretném ha egy kultúráltabb darab lenne (tréning nacihoz mérten). Ahhoz sem feltétlen ragaszkodom hogy tréning nadrág legyen, még alternatíváknak nem néztem utána. Vannak jóga meg hippi nadrágok. A sima melegítők eléggé stigmatizáltak, de lehet létezik abból is elfogadható küllemű.

Hol árulnak hosszú tréning nacikat? Nem létezik hogy csak én vagyok ilyen nyakigláb.



#tréningnadrág #gumírozott derekú nadrág #nyakigláb magas emberek bóttya #tréning naci #Macinaci macilaci
2021. nov. 28. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Én váltottam leggingsre sokkal kényelmesebb mint bármi más, pedig meg sem gondoltam volna!!
2021. nov. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!