Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed az UGG csizmák...

Mi a véleményed az UGG csizmákról?

Figyelt kérdés
Idén ahogy láttom elégé megrítkult a kínálat Magyarországon. Szerintem az egyik legjobb téli cipő azokra a napokra amikor nem esik az eső vagy a hó.

2021. nov. 28. 23:22
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a legrondább csizmák, amiket lehet kapni, őszintén nem értem, hogy mi tetszik benne annak, aki megveszi, miért egy ilyenért adnak ki 50ezret egy sokkal szebb csizma helyett.
2021. nov. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Azt a faroklohasztó fost hordja még valaki? Ne már!!!! :(
2021. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám és kishúgom is ilyet hord,és ők nagyon megvannak vele elégedve.
2021. nov. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
hát én fel nem venném de ha valakinek tetszik akkor hordja.
2021. nov. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is ronda, 50-60ezrekert akkor mar vegyel egy Buffalot az legalabb kenyelmes es jol nez ki, örök viselet
2021. nov. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Most még csak a 90-es évek majmolása megy. Várj még pár évet, és visszajön divatba ez is, akkor megint tele lesz vele a piac.

De most nem menő, nem veszi senki, úgyhogy nincs készlet.

Személyes véleményem szerint ronda, igénytelen, tramplis. Nekem még csak nem is volt kényelmes, bár hosszú távon nem tudom milyen, az tény. És nevetségesen túlárazott. Annyiért kapok normális, minden téli időre alkalmas, minőségi cipőt is.

De hát ízlésen nem vitatkozunk, nekem nem tetszik, nem hordom, ettől te még legyél vele boldog. 😀

2021. nov. 29. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig ellenálltam (azért mégiscsak úgy néz ki mint egy mamusz), végül tavaly vettem egy tescós verziót, annyit megért. Meglepően kényelmes, nem is gondoltam volna.

Amikor valaki sokat hordja, széttapossa a sarkát, és az egész bokája dől látványosan befelé, az tényleg gáz.

2021. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Russian babushka csizma. Szerintem ocsmány.
2021. nov. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik, de nem adok ennyit érte, meg tudom hogy a legtöbben utálják.
2021. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem maga a viselet kenyelmes, keves embernek all jol, foleg divatos szetthez, en a kinais 4e forintosban a teli hidegben imadtam benne kutyat setaltatni.😂 Az eredeti marka szerintem indokolatlanul tularazott.
2021. dec. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!