Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Emag hamisítványokat árul?

Emag hamisítványokat árul?

Figyelt kérdés
Nézegettem az órákat és voltak ezek a Walter Bach órák amik eredeti áron 100.000ft az emagon pedig 15.000ft. Hamisítvány lenne? Elvileg az emag forgalmazza így nem kéne annak lennie de akkor is furcsa. Szerintetek hamisítványok? Vagy miért ilyen olcsók?

2021. dec. 2. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is.


Csomó más webshopon is ilyen 15-20ezer-ért mennek el ezek az órák.

Egyébként is ez valami noname gagyi márka.

2021. dec. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez az "EMAG TÁMADÁS" itt folyton?


Ezeket az Emag hamisat, használtat, lopottat, árul kérdéseket a konkurencia emberei írják ki, mert minden nap van vagy 3?


A kérdezőnek meg: Azok az órák fosok. Még 15-sem adnék értük.

2021. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A walter bach egy filléres kínai gagyiság. Elhiszem, hogy van olyan oldal ahol úgy árulják hogy át van húzva a 100 ezres ár aztán alatta mindig akciósan 20 ezer de igazából 2-3 ezer forintnál többet nem adnék érte.
2021. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
HOl adják százezerért...? Random rágugliztam, 20 körül van máshol is...
2021. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez volt a gyanúm amit a 3-as leírt, hogy ez valami noname kacat, aminek a túlárazásával próbálják palimadarakkal elhitetni hogy ez valami preztizs termék.
2021. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5

Van egy weboldaluk ahol 200-500 eurót írnak, de amikor plázákban pultról árultunk 2 dolláros kínai kölnit mi is csináltunk neki egy weboldalt ami szerint 20 ezer volt így nem érezte magát átverve az emberke aki 5 ezerért megvette és otthon ráguglizott.

2021. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, számomra is ez volt gyanús, hogy a weboldalukon meg azon kívül hogy néhány fast fashion oldal kínálatán fent vannak, semmi nem utal arra, hogy ez valami komoly márka lenne.
2021. dec. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se konkurens aki direkt ilyet ir se hasonlok csak valami olcsobb designer orat szerettem volna es azert kivancsisagbol ra kerestem az oldalukra hogy megis milyen marka ez de a sajat honlapon 300€-tol kezdodtek az arak azert furcsaltam :D amugy ha valakinek van tapasztalata vele hogy milyen az mondhatna par szot rola :) ui: (nem kell nekem semmi extra ora pusztan kiegeszitonek kell)
2021. dec. 2. 16:05
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

8

Filléres futtatott tok, kínai szerkezet, csálé indexek, leesős mutatók.

2021. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy Seiko-t.
2021. dec. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!