Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sulitokban mit kell/kellett...

A sulitokban mit kell/kellett hordani a fiúknak tesiórán? Van kötelező öltözet?

Figyelt kérdés
Írd oda az életkorod is,meg hogy most jársz-e suliba, és ha nem most,akkor mikor jártál?

2021. dec. 3. 20:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%
Törlöm a regisztrációmat
2021. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
Én már elég régen jártam, általános iskola 1980-as évek, középiskola 90-es évek. Kék rövidnadrág, atlétatrikó, fehér zokni, tornacipő. A fehér zoknit nem vették komolyan.
2021. dec. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Általánosban kék rövidnadrág, fehér póló vagy atléta és tornacipő kellett a fiúknak. Középiskolában már nem vették ennyire komolyan. Rövidnadrág vagy melegítő, elvileg fehér póló (gyakorlatilag nem számított, a tanárt nem érdekelte a színe) meg valamilyen sportcipő. Szóval kb bármilyen sportolásra megfelelő ruházat megfelelt.

Most 25 éves vagyok, bő 6 éve végeztem a gimiben.

2021. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Általánosban (1997-2005) sötétkék rövidnadrág, fehér atléta, fehér zokni. Középiskolában (2005-2009) fekete rövidnadrág és egyen tesipóló. Nálunk elég szigorúan kötelező volt ez az öltözet, nem volt szabad elérni tőle, még télen sem, pedig középiskolában gyakran voltunk kint télen is. De még a melegítő sem volt megengedett.

30/F

2021. dec. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
NEkünk gimiben egy póló amin a suli neve van, rövidnadrág és tornacipő
2021. dec. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
93%

Általánosban feket nadrág, fehér póló, a zokni és tornacipő mindegy milyen.


Gimiben sulipóló, fekete nadrág, cipő zokni mindegy.

2021. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%

Én tavaly fejeztem a gimit:

Nállunk fekete vagy kék rövidnadrágot kelett viselnünk és atlétát.


Ennyi volt a kikötés. Az utcai cipőnkben is lehettünk, ha nem volt koszos, teészetesen a zokni színe is mindegy volt.


Egyedül az atlétára volt nagyon szigorú a tanár, kötelezően fehér kelett.

Sokan nehezményezték, hogy ők szívesebben sima fehér pólót húznának, de azt nem fogadta el.


19F

2021. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Fekete vagy kék nadrág, és sulicímeres póló vagy atléta. Most járok.
2021. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Általános suliban kék rövidnadrág (nem értem miért pont kék), fekete vagy fehér tornacipő, fehér póló, fehér zokni, de azt nem nézték. Középsuliban póló a suli nevével, valamilyen melegítőnadrág télen, nyáron rövidnadrág, eddző vagy tornacipő.
2021. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
7-es: Az atlétát miért nehezményezték sokan? Mit mondtak a tanárnak?Téged is zavart? Mivel indokolta a tanár,hogy nem engedte a pólót?
2021. dec. 5. 02:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!