Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan drágák a papucsok?

Miért olyan drágák a papucsok?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem veszek itthonra pár papucsot, mert egyeseknek fázós a lába (én nem szeretem).


Elképedtem, hogy a neten kb 5000 Ft-nál kezdődnek a szokásos divatmárkák sima fröccsöntött műanyag papucsai, de a Nike műanyag papucsok már 10.000 azt vagy afölött vannak.


Könyörgöm, 16-18 ezer Ft-ért már bőrcipőt tudok venni (akciósan), mik ezek az árak ezekért a műanyag ipari melléktermékekért??



2021. dec. 4. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert divat a márkás, nem azért ami, hanem a logó miatt.


Ettől független ha téged ezek nem érdekelnek, vannak olcsóbb házipapucsok, házi zoknik (amik nem cipőhöz valók, csúszásgátlósak és vastagok).

2021. dec. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja és 5-7e körül az olcsóbb sportmárkák vannak mint a Fila, Champion, Puma, Adidas. A Nike, meg az ilyen márkák mint Hilfiger meg CK 10 körül adják a műanyag papucsot (igaz, páronként, nem darabra:)


Most nem beszélek a Lagerfeldről, akitől 30ezerert is vehetek műanyag papucsot🤣


Na az lesz, hogy nézek a Tescóban valami F&F-et, engem ezek nem fognak hülyére venni:))

2021. dec. 4. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazad van
2021. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én már 20 éve se vettem ebből márkásat.


Ha elmész otthonról, pl sporthoz, vagy dolgozni igen, legyen kicsit jobb márka, ezt megértem.


De otthonra? Tökre felesleges a macska megetetéséhez, meg a reggeli cigidhez kiöltözni. 😄

2021. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem sima tescos papucsaim vannak otthonra

Strapabírók, kényelmesek és olcsóbb. A kínaiban is drágábbak a papucsok.

2021. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy par Adidas froccsontott muanyag papucsom van. 2012 ota hasznalom, kirandulasokat leszamitva napi szinten. Picit van megkopva, egyebkent semmi baja. Ha minden jo meg sok evig hasznalom, ami jelenlegi arakkal szamolva is nem lesz tobb, mint 400-600 forint/ev egy par papucsert. Szerintem ez nem olyan veszes.
2021. dec. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Apámnak egy talán deichmannos "műadidas" van, az ugyanezt tudja ötöd áron.
2021. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem két adidas adilette papucsom van, egyik otthonra. Nagyon húzós az áruk, az tény, viszont sokáig kitartanak, kényelmesek. Beváltak, emiatt áldoztam rájuk ennyit.
2021. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9: köszi


Nem tudom milyen űrtechnikával készül, h 10.000 Ft egy darab műanyag meg egy ráragasztott másik, de ok, próbálom elfogadni hogy ennyiért is van rá vevő, tehát ennyiért adjak.


[link]

2021. dec. 5. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!