Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ajándékba elfogadnátok csajok...

Ajándékba elfogadnátok csajok ilyen csini köntöst? Esetleg karácsonyra? Szereted az ilyet,hordanád? Többi lent

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 6. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Jajj én biztos hogy nem. De mindenkinek más az ízlése, biztos van akinek tetszik🤷‍♀️
2021. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét egy ilyennek
2021. dec. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Canaan ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem.Először is nevetségesen rövid, kvázi dísznek se nagyon jó, a képen se tűnik egy csúcsminőségnek. Se lekarcsúsítva, se szabása nem nagyon van+ drága is. Látszik, hogy vékony és könnyen gyűrődik. Őszintén szólva a modellnek se áll túl jól. Ebből kiindulva a nem beállított képeken a valóságban még rosszabb. Szerintem keress más ajándékot.


22/L

2021. dec. 7. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

[link]


Esetleg ő?

Ez már téliesebb és fürdés után is jó :) ?

2021. dec. 7. 06:13
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy cuki macskát, ami ráadásul comb középig ér. Pl mania márka.
2021. dec. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

Utolsó vagyok... na ez jó ajándék

[link]

2021. dec. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Amúgy ezektől jobb köntösök vannak a tescoba. Én is ott vettem legutóbb, hosszú, vastag, puha, kényelmes

2021. dec. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

nem, mert ez ocsmany, muanyag, hideg es kb kilog belole a csaj segge, semmi ertelme.


en inkabb az ilyesmot szeretem, nalam a kontos nem a szexizes resze:

[link]

2021. dec. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan célból vennéd, hogy fürdés után, mindenképp valami normálisat vegyél. Én szeretem őket, még egy jysk-ben is találsz jobbat.
2021. dec. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Fürdés utánra a kérdésben linkelt nem megfelelő, az inkább a tipikusan szexizős fajta ( lenne, csak szerintem is borzalmasan néz ki. ) A puha fehér már tetszik, nekem ugyanilyenem van sárgában.
2021. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!