Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általános iskolai úszásra jó...

Általános iskolai úszásra jó a fecske úszónadrág? Nem ciki? Link a megjegyzésben

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2021. dec. 12. 13:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

14 éves korig szerintem nincs olyan, hogy gáz.

Viszont ha a kisfiam kicsit teltebb lenne, akkor inkább hosszabb fazont vennék neki. Már csak a komfortosabb érzet miatt

2021. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem teljesen jó. Már rég kinőttem az általános iskolából, de fecskét hordtam akkor is és azóta is.
2021. dec. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is teljesen jo. Ocsem is fecske alsoban uszik.
2021. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Uszásra csak fecske valo. Ha strandra mész "pancsolni" akkor huzhatsz hosszu száru alsot is ami annyira divatos
2021. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Egyedül az számít, hogy olyat hordj, amiben kényelmesen érzed magad
2021. dec. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Uszashoz tesrefeszulot vegyel. Minden mas akadalyoz. Kerdezd meg az osztalytarsakat,ki mit vesz fel.

Ha egyik se fecsket,akkor ne rohogtesd ki magad.

2021. dec. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk is volt nem ciki egyáltalán. Úszni amúgyis a fecske a legtökéletesebb.

Csak arra kell figyelni, hogy minőségibb legyen, hogy legyen elég hely elől mindennek, de ha az arenától szeretnéd ezt venni akkor azzal nem lesz gond.

2021. dec. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

Gáz??? Ezt a fhaszságot melyik baromtól hallottad?

Ez kifejezett úszónadrág.

A vizilabda csapat is szégyenkezik mert megfelelő ruha van rajtuk?

Jobb inkább a térdig érő utcai rövidnadrág, amiben hiú kisfiúk nevettetik magukat?

2021. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat az elsőt linket vagyis a feketét választottam. Holnap majd kiderül hogy milyen lesz. Akinek van még válasza nyugodtan írja
2021. dec. 13. 15:52
 10/19 A kérdező kommentje:
Tényleg kényelmes a fecske úszónadrág mert jobban megtartja a dolgokat és jobban is lehet benne mozogni bár a többieken az a hosszú short úszónadrág volt rajtuk az fura volt de inkább ez mint az
2021. dec. 14. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!