Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, kinek tetszik ez a...

Lányok, kinek tetszik ez a csizma? Érdekelnének a vélemények, ajándéknak szánnám.

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 12. 18:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

1. Ha eredeti Louboutin lenne, azt mondanám, hogyha ilyen a stílusa a lánynak, hajrá.

2. Replikát magamnak sem vennék soha, ajándékba főleg nem (ha kapnám, sem hordanám).

3. A platformos magassarkú cipők szerintem ízléstelenek. Tökmindegy, hogy a 8 ezres Deichmann, vagy a legdrágább Jimmy Choo. Nem szép.

2021. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, ami a képen van, igen, nagyon is felvenném.

Azt, amit ehelyett fognak küldeni, azt már nem venném fel. Gondolom feltűnt, hogy hamisítványt árulnak, és az is nyilvánvaló, hogy az eredeti termékről készült fotóval akarják eladni. Szóval csak úgy add ajándékba, ha élőben is jól fog kinézni.

2021. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Utcára, hétköznapra kizárt, hogy felvegyem, pedig nem vagyok egy konzervatív és visszafogott típus.
2021. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ágyba vagy utcára? Szerintem ronda is (hát még amit küldenek majd helyette milyen ronda lesz), meg ebben nem lehet közlekedni.
2021. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!