Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma vettem egy kék 43-as...

Ma vettem egy kék 43-as converse cipőt és ez nem lányos igaz? Mert az van ráírva hátul hogy pink floyd. :D de sztem biztos nem mert 43-as és az férfi méret. A kép alul:

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 6. 19:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

LOL.

Van aki nem tudja mi az a pink floyd és megvesz egy ilyen cipőt?

Amúgy a floyd malacot jelent valamelyik nyelvjárásban.

A converse meg unisex cipő és nem különböztetnek meg nőit és férfit. Rózsaszínből is gyártanak 45-ösöet.

2010. szept. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Megvettél egy Pink Floyd-os cipőt és még csak nem is hallottál Róluk. Már meg sem lepődöm...
2010. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jézusom, te nemiusmered a Pink Floydot??? Ahgg de fogadjunk, hogy a tokijóamánjó-t meg igen.....
2010. szept. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
JAJJ jóvan mondom hogy a hátára volt írva ien kis csíkba és nem láttam de már nem idegesít..
2010. szept. 7. 16:00
 15/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudod mi az a Pink Floyd? Én a helyedben ásnám magam. Jó mélyre.
2011. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Hogy ne tudná, csak nem látta.


Egyébként szerintem az another brick in the wall part 2 pont ennek a koncertnek a legrosszabbul sikerült száma volt. :D


Ha a lányod (meg)szereti ezt a zenét, akkor nyert ügyed van. Meglepően sok lány szereti, de még több nem. :) Viszont ez a szeretet általában nem múlik el a tizenévesség végével, úgyhogy ha beletrafálsz, mindig egy szép emlék lesz, egyébként meg nincs sok vesztenivalód.

Legrosszabb esetben elcseréli valakivel, aki nagy rajongó. :) Vagy ez alapján talál barátot..

2011. ápr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

ja bocs, teljesen az volt valamiért, hogy a lányodnak vetted, most meg nézem, hogy nem is.


ezer bocsánat, nem tudom, miért hittem azt, nem is szerepel a kérdésben.

2011. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy én mit meg nem tennék egy ilyen converse-ért... Mennyiért vetted és hol?
2011. ápr. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 someone... válasza:
hol vetted????
2011. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!