Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van olyan lány, aki nyáron...

Van olyan lány, aki nyáron sem hord rövidnadrágot?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 06:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
88%
Nekem borzalmasan áll, pedig szerintem nincs rossz alakom. Az is lehet, hogy ezt beképzelem magamnak, de akkor sem kényelmes. A másik pedig, hogy egész évben szinte mindig szoknyát hordok. Nyáron pláne. Egy farmerban megsülnék.
2021. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
Otthon hordok, de utcára nem megyek ki rövidnaciban. Vékony vagyok, mégis erős, vaskos a vádlim és a szőrtelenítés miatt nagyon pöttyös.
2021. dec. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
81%
rögtön itt vagyok én mivel csak szoknyát hordok (télen is). úgy érzem így helyénvaló nekem nőként öltözni.
2021. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
van
2021. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
14%

Ahogy azcrlözőek is mondják, szinte csak az nem hord rövid nacit, vagy mini szoknyit, akivel valami bibi van.

Senkit nem akarok megsérteni, de az előzőek ezt teljesen alátámasztották.

Vagy molett az illető, vagy túl fehér, vagy pattanásos, pöttyös, vagy nem szőrtelenít, és szőröske a lábszára.

Akivel semmi plezűr nincs, azok bizony hordanak.

Még néha talán túl merészek is.


Aztán persze van aki nem foglalkozik senkivel, és semmivel. Ha hőség van, jöhet a lenge ruci. Láttam én a nyáron 120 kg körüli nőt rövid naciban.

2021. dec. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
80%
15: "Plezűrnek" számít, ha valakinek fehér a lába, vagyis mindjárt gond van vele? Csak a szétszolizott, ráncosra égetett bőr a szép? Inkább azoknál van "plezűr" szerintem, akik ezt így gondolják.
2021. dec. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%

16.

Szerencsére félre értettél, vagy én nem fogalmaztam jól.

A "plezűr"csak a nők szerint plezűr, mert a nők sajnos mindig elégedetlenek magukkal.


Nekem férfiként semmi bajom nincs azzal, ha valakinek fehér a bőre. A nők elégedetlenek ezzel.

Engem még kicsit izgat is, ha picit szőröske a lába, vagy nem teljesen tökéletes.

Egyáltalán nem vagyok a mű nők híve.

Se szolizásban, se ciciben, se semmiben.

A nők sajnos nagyon kritikusak magukkal. Néha indokokatlanul.

Ha valamit nem látnak magukon tökéletesnek, akkor már takargatják magukat.

#15.

2021. dec. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

15-ös, nekem szép lábaim vannak, barnulok, nem pöttyös, és elég formás.

De nem az én stílusom, egy olyan szoknyában, ami ugyanennyit mutat, jobban érzem magam, az én kicsit elegánsabb stílusomba nem illik egy ilyen nadrág. És nem azért, mert elégedetlen vagyok a testemmel.

Nem takargatom a magam, sőt szeretem kiemelni az alakomat, pedig nyilván nem mindennel vagyok elégedett. A melleim kicsit, de emiatt nem hordok több számmal nagyobb kitömött melltartót, és magas nyakú pólókat. Szoktam (ízlésesen) kivágott felsőket felvenni, pedig elvileg így még kisebbnek tűnik.

2021. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj.

Persze arról nem beszéltem, hogy az nagyon fontos dolog, hogy mindenki abba járjon, amiben jól érzi magát.

Hiába szép egy női lábikó, ha a nő nem érzi jól magát pl rövid nadrágban,vagy mini szoknyában. Akkor azt nem kell fölvenni.


Én pl férfiként nem hordok hosszú újjú inget, mert nem érzem magam benne jól. Még télen sem. Nincs is csak rövid újjú ingem.

Vagy pl nem járok nyáron az utcán papucsban, mert azt b@zisnak tartom. Edző cipőjeim vannak pl rövid nacihoz.


Ui: A cicijeiddel ne csinálj semmit. Nem kell tömött melltartó, és dugdosni sem kell.

Én szinte megvagyok őrülve a pici mellekért, és úgy tudom, hogy sok férfi társam is.

#15.

2021. dec. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
89%

Sportoláshoz felveszem, de egyébként klasszikus rövidnadrágot nem igazán hordok. Nem mondom azt, hogy soha, de ha kb egy nyár alatt ha 3x volt rajtam, azzal már sokat mondok.(és az sem farmernadrág volt)

Nem tudom miért, egyszerűen közönségesnek érzem. Ami térdig ér rövidnadrág, az meg nem áll jól:D.

Szóval maradnak a lengébb hosszú nadrágok, szoknyák és ruhák a nyárra.

16/L

2021. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!