Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancsok (steel,...

Acélbetétes bakancsok (steel, shellys, steadys stb) csúsznak télen?

Figyelt kérdés
2021. dec. 19. 17:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%
Egyébként a Steel nem munkavédelmi bakancs. Sima utcai darab.
2021. dec. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
egyik se munkavédelmi, de én mindig acélbetétest használok munkavédelmi bakancs helyett. nem szoktak belekötni, mert ugyanúgy az orrán ott az acél, meg maga a bakancs is stabilitást ad a lábnak, hogy jobban értsed.
2021. dec. 19. 21:17
 13/22 A kérdező kommentje:
a bakancs orra itt a lényeg, hogy legyen benne valami, ami védi a lábfejet.
2021. dec. 19. 21:18
 14/22 anonim ***** válasza:
21%
Én pontosan értem :D Csak egy esetleges baleset esetén ilyesmit is megvizsgálnak.
2021. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2021. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Rákerestem a Steadys-re, és eléggé hasonlít a Steelhez. Nekem az is adta már. Hm. Nem tudom, hogy minőségre milyen lehet.
2021. dec. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Le lehet pontozni, de a Steel akkor sem minősített munkavédelmi darab :D Az egy dolog, hogy a felépítése miatt bizonyos dolgok ellen védelmet nyújt, de akkor is két különböző dologról van szó...:)
2021. dec. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Tökmindegy mert a feletteseim elfogadták eddig is annak, az acélbetét miatt. És ez is védi a lábat. Kivizsgálásig meg nem jutna el a dolog mert kezdjük ott nem is lesz olyan baleset, hogy a lábujjamra menne a targonca. Emellett ha lenne se indítanék el semmit mert akkor én voltam rossz helyen. De amúgy meg tökmindegy. Jól néz ki meg ott az acélbetét a végén. Minősített gyárban is elfogadták már.
2021. dec. 20. 11:07
 19/22 anonim ***** válasza:
22%
OMG...Hepciáskodj csak te is, pffff :D Nem is értem amúgy, mert segíteni próbáltak, illetve újabb aspektusokat mondani a dologhoz, de nem, te okosabb vagy. Oké :D Mellesleg a rendes választ adók sem a Steel fazonját vitatták, és én sem, mert nekem is tetszik. Nyilván ad egy bizonyos szintű védelmet.
2021. dec. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
19 itt egyedül te hisztizel. Mi (én legalábbis) csak leírtam a gondolataim.
2021. dec. 20. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!