Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnyában cipő nélkül lenni...

Harisnyában cipő nélkül lenni társaságban nem fura érzés nektek?

Figyelt kérdés
2021. dec. 21. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Miért lenne az?
2021. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2021. dec. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak azért fura, mert mindig fázik a lábam. Alapjáraton nem vagyok fázós, de a lábam, ha nincs rajta rendes zokni, akkor jéghideg.


Ezért én mindig viszem magamal az alkalomhoz, ünnephez illő legviccesebb zoknimat, és simán felhúzom. Nem tud érdekelni, hogy csiniben vagyok vagy sem.

2021. dec. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
De, én nem is megyek olyan helyre, ahol cipő nélkül kell lenni, nagyon utálom, ha levetetik. Vagy próbálok valahogy megállapodni a házigazdával, most karácsonykor például viszek magammal tiszta váltócipőt, de volt már olyan is, hogy érkezés után cipőpucolásssal kezdtem.
2021. dec. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utcán mindenképp.
2021. dec. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hat en levetetem mindenkivel a cipot, ha hozzank jonnek, foleg, mert szonyegek is vannak, azokat azert annyira nem konnyu takaritani es nem szeretnem, ha mindenki a kinti koszos cipojeben azon lepkedne.

Kap szepen mindenki papucsot, meg nem volt panasz :D Van vagy 20-25 vendegpapucs, sok ember fordul meg nalunk.

2021. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
De, elég fura a szép öltözék, meg a harisnya. Hideg is. Megértem, hogy nem akarják a háziak, hogy kinti cipőben legyen a vendég, én meg más papucsában nem akarok lenni. Saját cserecipő a megoldás.
2021. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kicsit fura, olyan mintha semmi nem lenne rajtam, de mégis van valami..

És még csúszkál is. De meglehet szokni.

F.41

2021. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Hmm nem fura egyáltalán max az, hogy egy kicsit csúszkál benne a lábam, vagy vendégségben ha többen vagyunk maximum jobban megnézik a lábaim :)
2021. dec. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6-os mi ez, valami kupleráj? :)
2021. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!