Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek különleges a stílusa,...

Akinek különleges a stílusa, honnan öltözködik?

Figyelt kérdés

[link]

Pl itt Miley Cyrus középső ruháját imádom. Volt egy kolléganőm, aki hasonlóan elegáns, extravagáns módon öltözködött (képet érthető okokból nem tudok linkelni), egy jelenség a nő, és én is szeretném bevinni ezt a vonalat az öltözködésembe.

Persze itt nem arra gondolok hogy mindig diszkógömbnek öltöznék, csak nagyon megfog ha valakin egy igazán különleges darabot látok, amit "más nem biztos hogy fel mer venni", és eltér a farmer-póló-fekete-fehér normáktól.

Illetve ha valaki tud, szívesen venném ha küldene nekem inspirációt:)

(Egyébként egy kissé kövérkés, de átlagosnak mondható külsejű lány vagyok)



2021. dec. 22. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképpen mindegy, honnan, akár turkálóból is.

Csak ismerd meg magad, az alkatodat, a bőröd színét, milyen árnyalatok előnyösek neked.

Össze lehet válogatni olyan kollekciókat a turiból is, hogy mások azt hiszik, a divatlapból léptél ki.

Harmonizáljon minden darabja, színben, stílusban. Ha egyéni kiegészítőkkel megdobod, akkor különleges stílust is kialakíthatsz.

2021. dec. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor 'kissé' kövérkés vagy átlagos az alakod?
2021. dec. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2

Átlagos alatt azt értem hogy nincs semmi extrém rajtam (pl nagyon nagy vagy nagyon kicsi mell, látható testi fogyatékosság, stb

2021. dec. 22. 16:43
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%
Turikban kincsekre bukkan az ember. Nekem nagyon sok cuccom van turiból bár én más módon vagyok exravagánsnak nevezhető. Ellenben sokszor próbáltam fel turikban olyan cuccokat, amik lazán elmennének ilyen fellépőruháknak.
2021. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Secondhand, vagy saját készítés. Én megtanultam varrni magamnak. Van pár extrém különleges, és elegáns ruhám, ami tipikusan olyan, mintha egy régi divatbemutató egy darabja lenne. Csak nekem nincs annyi pénzem, szóval megoldom magam.
2021. dec. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy megfigyeltem a Zara, Bershka, Pull&Bear, Reserved üzletek elég extra dolgokat is árulnak a sok basic mellett.

Pl. mostanában rengeteg flitteres, csillogó ruhát látok ilyen fast fashion üzletekben, mint amiket celebek díjátadókra, koncertekre vesznek fel.

Persze, minőség szempontjából nem veszik fel velük a versenyt, de jóval több mutatós darab van a piacon jelenleg, mint az 5-10 évvel ezelőtti kollekciókban.

2021. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a Zara oldalán láttam hasonlókat, főleg most szilveszter közeledtével van több ilyen csilivili ruha az ilyen oldalakon.
2021. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!