Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért olyan laposak és csúnyák...

Miért olyan laposak és csúnyák a modellek?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, az embernek el megy a kedve a vásárlástól, mikor meglátja hogy a modellen hogy néz ki a ruha. Persze nem minden esetben laposak és csúnyák a modellek, láttam szép formásakat is, de akkor sem bírom felfogni, hogy hogy állíthatnak ki ilyen testalkatú embereket modelleknek. Értem én hogy lapos, mert sok lapos lány van és látniuk kell hogy hogy állna rajtuk, de most komolyan mondom nektek, egy olyant láttam, olyan lapos volt mint egy férfi. Megtetszett a ruha, de el is ment a kedvem a látványtól, hiába tudom hogy rajtam másképp mutatna, mert jó alakom van, valahogy mégsem tetszik annyira, mintha mondjuk egy szép formás nő viselné. Miért így próbálják eladni a ruhákat? Szerintem esztétikusabb lenne szép modelleket öltöztetni, mint az ilyen deszkákat, lehet hogy többen is vásárolnának úgy. És az ahogyan most összeállítják az öltözetet, valami borzasztó. Ezek a nagy férfi bőr és farmer nadrágok nagyon rondán néznek ki egy nőn, aki konkrétan törik ketté a soványságtól. A mostani divat sem tetszik, én biztos nem vennék fel ilyen nagy bő férfi nadrágokat,csak skinny és mom jeanseket, szoknyákat hordok.

2021. dec. 23. 02:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt el is felejtettem írni hogy nem tudhatom rajtam hogy fog állni a megrendelt ruha, mert a modell hajszál vékony, nekem formás testem van és lehet kicsi lesz rám, az ami rá jó, vagy másképpen, csúnyábban fog állni. Pl. rendeltem egyszer egy mom jeanst és rajtam konkrétan skinny jeansnek néz ki, a modell annyira sovány volt hogy neki bőn állt, rajtam meg szorul, pedig jó alakom van, vékony vagyok, de nem mint azok a csontvázak, akik bemutatják a ruhákat. És még az arcuk is ronda. Nem tudom hogy képzelték őket modellnek. Én úgy tudtam hogy a modelleknek egyik feltételül az hogy magasak legyenek, a másik hogy vékonyak (de ne csontvázak) s a harmadik hogy szép modell arcuk legyen. Aztán biztos van még sok szabály is de most csak ezeket hoztam fel példaképp.
2021. dec. 23. 02:24
 2/12 l0m3x ***** válasza:
67%
El se olvastam! :) Mert régen erőltették ezt a modell típust... Egyszerüen ennyi... Manapság már hajlanak a gömbölyebb idomok felé, de még tart az anorexiás mutogatás... Én férfiként meg sem kívánnám...Ez izlés dolga.
2021. dec. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

A legjobb az volt, amikor push up melltartót kerestem és a modell olyan lapos volt, mint a barátom. Lapossal nem lehet push up-ot demonstrálni. Nem is vásároltam onnan.

Nem kell szép modell arc, nézd meg a designerek modelljeit. De ez a soványság nem tudom miért jó.

2021. dec. 23. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy bizonyos oldalakon (H&M, sinsay, stb), már átlagos, vagy plus size nőkön is bemutatják a ruhákat, és most nem az ilyen 50feletti ruha méretekre gondolok csak, hanem 40-42-re, ami szerintem hasznos, mert az átlag felnőtt női lakosság Mo-n nem 32-34 a ruha méretre, nyilván az is kell.És egy ruha nyilván teljesen mashogy mutat egy vékony, lapos mellu nőn, meg egy vaskos, nagy mellu, vastag karú nőn.
2021. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
99%
Azérr, mert a divattervezők általában nem személyre szabottan csinálják a bemutatóra szánt ruháikat meg 50 darabot belőle. Nem ugynazokat a csajokat viszik mindenhova csak a ruhákat és annak stimmelnie kell a helyi lányokra, ezért "kompatibilisek",hogy úgy mondjam.
2021. dec. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

A modelleknek még mindig NEM az a funkciója, hogy szépek vagy nőies alkatúak legyenek. Ezt rengetegen félreértik.

Az ő “kamaszos” alkatuk alkalmas arra, hogy sétáló ruhafogasok legyenek, mert a tervezőknek az a célja, hogy a ruhákra figyeljenek, és ne arra, hogy melyik nőnek milyen kerekded idomai vannak.

Hitelesen kell bemutatni a ruhákat, hogy minden apró részlet látszódjon rajtuk.

A másik ok pedig az, hogy a bemutatók/fotózások alkalmával nem érnek rá órákat szórakozni a lányokkal. Fontos, hogy mindenkinek ugyanolyan mérete legyen, hogy minél kevesebbet kelljen igazítani rajtuk, ne legyen köztük nagy magasságkülönbség.

2021. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Akik szerint soványak a mai modellek, úgy jó 20 évvel le vannak maradva.

Tessék itt egy aktuális bikini bemutató:

https://www.youtube.com/watch?v=36wX2q4stGk

2021. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Ha tényleg mutatós nőket választanának senki sem figyelne a ruhára
2021. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

[link]

Nem olyan gebék, mint 20 éve, de még mindig messze vannak az átlagtól.

2021. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

Az a vicc, hogy én olyan sovány vagyok, mint egy modell, csak alacsonyabb. 166 cm, 50 kg. Hogy lehet valaki 48 kg, 175+ cm?

Ilyen a valóságban alig van!

Amúgy attól még, hogy kicsik a melleim, nem leszek nőietlen. Alapból rajtam ez a mellméret arányos, szóval nagy mellel én speciel elég hülyén néznék ki.

De azzal egyetértek, hogy nevetségesek pl. Victoria's secret bemutatók, ilyen nőt még a kifutón kívül nem is láttam. Nem ezek fogják megvenni a ruhákat, hanem az átlagos nők.

Slussz poén, hogy hiába soványakkal reklámozzák, nekem nagyon nehéz sovány nőként normális ruhát találni. 85-60-87, gyenge B kosárral konkrétan csomó üzlet kiesik. Rengeteget nekem kell átszabni, hogy ne egy zsáknak nézzen ki.

2021. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!