Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Stradivarius visszaküldés?

Stradivarius visszaküldés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a kérdésem az lenne hogy pontosan hogy is működik az online rendelt áru vissza küldése?
2021. dec. 23. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Online vettél hegedűt ?
2021. dec. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy visszaviszed,vagy pedig visszaküldöd bármelyik magyarországi üzletbe.A saját költségeden.
2021. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy semmilyen vissza küldési lap nem volt a csomagban és az alkalmazásban se találom amit kinyomtatni lehetne, akkor ezek szerint ha számlával vissza küldöm tudni fogják a boltban hogy ez visszaküldésre jött?
2021. dec. 27. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy fogják tudni.Miért nem telefonálsz be egy boltba,biztos segítenek.
2021. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Itt nincs ingyen futár rendelésére lehetőség?
2022. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sikerült a ruhát visszajuttatni? A közelünkben nincs ilyen bolt, de így nem merek rendelni.
2022. jan. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem ezt válaszolták de rendelni nem mertem így nincs tapasztalat.



Stradivarius

Kedves !



Köszönjük, hogy felvette a kapcsolatot a Stradivariusszal.


Kérdésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy cseréhez ellátogathat boltunkban vagy csomagját visszaküldheti postával akármelyik boltunkba.


Ebben az esetben a bolt visszaküldi magának a pénzt.


Küldhetünk magának egy futárt is, mely felveszi csomagját, és vissza hozza. Ehhez kérjem küldje el a megrendelési számot, és a vissza küldő termék referencia számát.


Bármely cserét vagy visszaküldést a vásárlás dátumától számított legfeljebb 30 napon belül kell végrehajtani.


Csatolja kérem a számlát amit a rendelésével kapott vagy amit a rendelése leadásakor kapott a csomaghoz.


Elnézését kérjük a kellemetlenségért.


További kérdéseivel forduljon ügyfélszolgálatunkhoz.



Tisztelettel,

Stradivarius Ügyfélszolgálat.

2022. jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok sikerült vissza juttatni azóta, először énis e-mailt irtam nekik,nekem is ugyan ez a válasz jött mint a felettem lévőnek és automatikusan küldtek egy futárt csak ezalatt saját költségen vissza postáztam az egyik boltjuk címére, ugyanis semmi előre jelzés nem küldtek hogy jönni fog a futár érte, egyszer csak hívott és beállított 😂

Egyébként letöltöttem az appban lévő számlát azt betettem még a csomagban, aztán pár nap múlva már vissza is utalták a kártyámra a pénzt.

2022. jan. 26. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem mennyi kb.a postaköltség?Tudom,hogy a súlytól függ.Nekem sem lett jó egy ruha de nem tudom megéri e visszaküldeni.Illetve ha a futár viszi vissza,azért kell e fizetni?
2022. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én téli kabátot küldtem vissza szóval volt súlya rendesen 1 napos szállítással küldtem úgy volt 2000 forint körül.

Úgy tudom a futàr az ingyenes, de azèrt jobb előtte rákérdezni tőlük

2022. jan. 27. 16:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!