Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a kabát megéri az árát,szer...

Ez a kabát megéri az árát,szerintetek elég meleg?

Figyelt kérdés
[link]

2021. dec. 27. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ha valóban működik, akkor igen.


Az az elv, mint a hővédő fóliáknál. Mint ezeknél: [link]

2021. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elméletileg van benne egy termo pulóver,és a kabáton belül meg ez az omni heat technológia.
2021. dec. 27. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

"elég meleg"


Mihez? Csak azert, hogy meleg legyen, ne vegyel Columbia cuccokat, nem jobbak annyival H&M es tarsainal.

2021. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent ezt hamarosan 25, max 30 ezerre fogjak learazni.
2021. dec. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez vízálló is, H&M- ben van vízálló téli kabát?
2021. dec. 27. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Vizallosag ne erdekeljen, mert ha te csak kabatban, esernyo nelkul kell sokat gyalogolj esoben, ugyis szetazik legalabb a nadragod es lefagy a pcsad. Atlag kabat van annyira vizallo, hogy kibirjon 10 perc azast. Ha meg vizallobb atlag kabatnal, sokkal jobban fogsz benne izzadni.
2021. dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vízálló, vízlepergető télikabatot vettem a Takkoban, ami a térdem alá ér, bundás és jól ki vagyok benne párnázva. Nem csinos, de legalább meleg. Az 18.000 Ft volt. Ahhoz képest ez nem éri meg sajnos az árát. Szerintem nézelődj Hervisben és az interneten is!
2022. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!