Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen megoldást tudok találni...

Milyen megoldást tudok találni cipővel kapcsolatos ilyen problémára?

Figyelt kérdés

Viszonylag olcsóbb kategóriás cipőim vannak. A talpával van gond, a (belső) szerkezete ilyen kockás, ami pár használat után eldeformálódik, és fáj tőle a lábam. Talpbetéttel kicsit jobb, de ígyis fennál a probléma.

Lehet valamit csinálni vele?

Esetleg drágább, márkásabb cipőknén nem így van?

A levegős talpú cipők jobbak?

Illetve még annyi hogy ez miatt azokon a helyeken a zoknik is hamar elkopnak, kilyukadnak. Ez is a talptól van, vagy a bőrkeményedéstől amit a cipő okozott?



2021. dec. 30. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Drágább cipők(Nike, Jordan) az a tapasztalatom hogy első pár használatnál is kényelmes, szinte várom hogy hordhassam, és ahogy telnek velük az évek annál kényelmesebbek. Voltak márkátlan cipőim, adidasok is de azok az idők csak kísérletezgetések voltak, nike-ból a tizenezres kategóriát is agyonhordtam, a drágábbak mellé muszáj voltam váltót beszerezni hogy ne egyet tapossak széjjel.
2021. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már elég régóta kizárólag munkavédelmi cipőket hordok. A többi nagyon hamar szétmegy a lábamon. Jellemzően úgy, ahogy te is írod. A kínai pár ezer Forintosok legfeljebb 1 hónapot szoktak bírni. A márkásabbak utcai cipők (pl. Nike) 5-6 hónapot, a márkás sportcipők kb. 1 évet, a noname munkavédelmi cipők 1-1,5 évet, a márkás munkavédelmik 3-4 évet.
2021. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

vegyél egyszer egy drágább cipőt

fontos lenne még az is, ha meg tudod oldani, hogy ne egy cipőt használj állandóan

2021. dec. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az Adidas vált be. 5 évet is kibírnak és kényelmesek. Van olyan, amelyik már több mint 10 éves, igaz azt már jó ideje csak itthon hordom.
2022. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Update:

Vettem egy drágább cipőt, az már tele talpas. Lassan egy hete hordom, eddig nincs vele gond, remélem nem is lesz.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!

2022. jan. 19. 04:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!