Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek mit...

Lányok! Szerintetek mit gondolna a barátom, ha egy esős napon gumicsizmában (márkásabb) mennék hozzá?

Figyelt kérdés

Márkás gumicsizmáról, fekete Hunter Tall csizmáról lenne szó. Elegem lett, hogy szinte minden cipőm beázik ilyen időben. Autót is gumicsizmában vezetnék, mert sosem szoktam cipőt váltani.

Feltűnne-e neki? Mit mondana?

Volt-e valakinek hasonló tapasztalata?


2021. dec. 31. 09:16
 1/7 anonim válasza:
66%
Öhm, engem megmosolyogtatna, jó értelemben. Nem volt hasonló tapasztalatom, de nem gondolom, hogy ebből bármi negatív kisülne. Talán azt gondolná, hogy "jej, gumicsizma, ilyet csak a filmekbe látni".
2021. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
75%
Szerintem semmi gond a gumicsizmával, miért kellene rossz néven vennie? Az utóbbi években sokan hordják, divat lett, egyébként meg ha praktikus, szeretnéd viselni vedd csak fel. Szerintem a barátodat egy cseppet sem zavarná.
2021. dec. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem ennek a márkának a gumicsizmái pont ugyanúgy néznek ki, mint a tizedannyiba kerülők, nem hiszem hogy feltűnne neki vagy hogy érdekelné.

Viszont gumicsizmában egész biztos nem vezetnék autót!

2021. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszaitokat!

#4. Soha nem vezettél még gumicsizmában? Én ki fogom próbálni.

2021. dec. 31. 12:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Autóvezetéshez minek gumicsizma?

Igen, divat lett, sokan hordják, de csak akkor, ha aktuális, betölti a funkcióját. Minden egyéb alkalommal ( pl. száraz, vagy csak ködös időben, autóval utazva) szerintem vicces.

Hogy a barátod mit mondana? Kiderül, ha kipróbálod.

2021. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó, hogy ezt vetted, éppen ganajozni kéne hátul az udvarban!
2021. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mezőgazdasági boltban ilyet 5000 Forintért lehet kapni. Csak azért kidani 30ezret egy gumicsizmáért mert valami trendi márka logója van rajta...

Nagyon furcsán néznék ha egy ilyenben állítana be hozzám a barátnőm pláne ha megtudnám, hogy ennyi pénzt kiadott érte. A kinézete is gáz, és ilyet nem utcán szoktak hordani. Ennyi erővel a koháaszatban használt hőálló ruházatban is járnál ha mondjuk Calvin Klein logó lenne rajta?

2022. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!