Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok fekete skinny...

Honnan tudok fekete skinny farmert rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régóta vágyom már egy fekete skinny farmerra,ami mindenhol tapad rám,de eddig olyanokat láttam ami a boka résznél bő,vagy nem elérhető a méretemben. Valaki esetleg tudna olyan oldalt mondani ahol tudok ilyen nadrágot venni,és lehetőleg rendelni is tudok? kb olyan 8ezer alatt ha lehet :)

Köszönöm előre is a segítségeket,boldog újévet mindenkinek! :)



2022. jan. 1. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%

"#9 Akkor kérjük vissza a bő szárú farmereket, csajok."


Szerintem te inkabb a szoknyajukat kered! 🤣

2022. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

10.

8-as vagyok.

Örülök neked, hogy végre nem csak én látom , hogy mi megy itt.

Ehhez a beteges teóriához miszerint a nők mindent felvehetnek, a férfiak meg csak szinte egyenruhába lehetnek, szorosan közrejátszik az olyan betegek hozzáállása mint 9-es.

Elég csak olvasni a sorait….

Rá kell bhaszni az asztalra és nekünk férfiaknak is teret hódítani a ruházkodás szabadságába.

Ezt összefogással és határozottsággal érhetjük el.

2022. jan. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

9.

Ha a skinny farmer női ruhadarab, akkor sok ruhaboltban egyszerre minden ott dolgozó rossz helyre a férfi részlegre akasztja és férfi skinny nadrágként árulják?

Akkor menj már végig az összes ilyen bolton és légyszíves szólj már nekik, hogy csak a te egyedi véleményed szerint ez bizony női ruhadarab, és mindenhol rossz helyen van kiakasztva!

2022. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszem, mikor az emo korszakban minden emo srác a lehető legszűkebb farmerekbe préselte be magát, ami akkor tényleg szokatlan volt, és jött a menetrendszerű b*zizás és társai.

Aztán eltelt pár év, és minden 15-25 év közötti srác skinny farmert hordott. Az egész tök normális, meg átlagos volt.


Most nem tudom, hogy 2022-ben a skinny farmer miatt b*zizók már megint, vagy még mindig tartanak ugyanott, mint 2007-ben.

2022. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
70%

14!

Jó az érvelésed, de erre a választ talán a 1,7,9-es megmondó emberünk tudja.

2022. jan. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!