Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockpince.hu-n kb mikorra fog...

Rockpince.hu-n kb mikorra fog megérkezni a pólóm?

Figyelt kérdés
Ma rendeltem egy pólót, azt írják hogy 4-28 munkanap. Esetleg tapasztalatok ezzel kapcsolatban?:)

2022. jan. 3. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hét alatt hozták ki amit rendeltem.
2022. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Ami a honlapon van, annak csak töredéke van náluk készleten, így a legtöbb dologra várni kell.

Én eddig az összes rendelésemre 3-4 hetet vártam. De egyébként megérte.

2022. jan. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
1 vagy 2X rendeltem onnan 1-1,5 hetet kellet várnom de sose rendelek onnan többet. Pár hordás vagy 1-2 mosás és már szétjött a varrás és nekem kellet újravarrni. Sok cuccuknál meg azt is elfelejtik megemlíteni, hogy nem eredeti póló aztán küldenek sima Gildan pólóra (jobbik esetben fruit of the loom) nyomott mintát amit megtudok csináltatni bármelyik pólónyomós helyen én is kevesebbért, fele annyi idő alatt postaköltség nélkül.
2022. jan. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma jött meg!😄❤️
2022. jan. 10. 17:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!