Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker stílusú szettet építek,...

Rocker stílusú szettet építek, mit csináljak a régi ruháimmal?

Figyelt kérdés
Lényegében eddig "casual" módon öltözködtem, a pólóim döntő többsége fehér alapon mintás és nem illenek a bakancshoz, láncokhoz és egyebekhez... Inkább nyáron hordjam őket amikor nem bakancsba vagyok?

2022. jan. 5. 23:01
1 2
 1/11 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
81%
Igen, vagy ha nem hordod őket egyáltalán hirdesd meg, add el vagy add a rászorulóknak valamilyen szervezeten keresztül
2022. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Jók lesznek, amikor majd kinövöd a rokkerséget.
2022. jan. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

“Rocker stílusú” … 🤔

Egy igazi rocker tudja, hogy a rockerség egyáltalán nem külsőségeken alapul.

Ha látnád civilben az előadókat, szembetűnne, hogy hétköznapokon ők sem mindig nyomulnak feketében, tele szegecsekkel. Ilyenkor úgy öltözködnek, mint bárki más.

Pár éve én is félretettem egy csomó színes, mintás cuccot, mert úgy éreztem, már nem illenek hozzám. A mai napig sokkal jobban érzem magam tetőtől talpig feketében.

Aztán nem is olyan régen találtam a szekrényem mélyén egy fehér alapon citrom mintás lenge shortból és rövid blúzból álló szettet.

Erről a legkevésbé gondolná az ember, hogy beleilleszthető az alternatív megjelenésbe, de egy szegecses övvel, fekete necc harisnyával és felsővel, stílusban megfelelő choker nyaklánccal a legvagányabb dark pinup összeállítássá alakítható.

És ahogy egyre több különleges és feltűnő kiegészítőm van, a régebbi ruháimat is egyre jobban tudom visszaintegrálni a jelenlegi stílusomba.

2022. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Remélem nem csak azért, mert most éppen "divat" az alternatív külső! Hanem mert tényleg szereted a zenét, a stílust. :)


Amúgy én eladományoznám őket, ha van esetleg egy-két drágább, minőségibb darabod, amit nem szeretnél csak úgy odaadni, akkor azokat eladnám esetleg.

2022. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
94%
Hordd őket tovább a fekete cuccokkal meg a bakanccsal. Ha nem illik hozzá, annál egyedibb.
2022. jan. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%
Tedd el a szekrénybe! Hidd el, szükséged lesz rá. Én is amikor anno el kezdtem rockot hallgatni össze vásároltam minden baromságot. Aztán el hagytam őket hamar. Sőt, szivesebben hordok most már színes cuccokat. Rockot a mai napig hallgatok, most is Pokolgép lemez szól :D
2022. jan. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat (legalábbis azokat amelyek mondjuk előrébb is visznek), holnap majd részletesebben kifejte válaszolok ezekre, ma már sajnos nincs időm rá.
2022. jan. 6. 22:35
 8/11 anonim válasza:
75%
jó hosszú ez a tegnap
2023. jan. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Na kérem szépen, igen hosszú volt az a tegnap de most válaszolok, jobb később mint soha nemde?


Végül a megmaradt régi darabok egy részét beleillesztettem néhány outfitembe, a többi ment az "otthoni" ruhák közé amit utcára nem vennék fel újra.

A pólók többségéből mondhatnám hogy kiábrándultam, főleg miután megvettem az első spiral direct-es pólóm. (azóta van kb 5-6?)

Továbbá, tanácsokat megfogadva, volt amit a szekrény mélyére tettem, hátha jó lesz még egyszer, talán.


Kinőni ezt biztos nem fogom mert ez nem olyan dolog, szeretem a heavy metált és társait, élek halok érte.


Tudom hogy nem külsőségekre épít, ez nekem is evidens, ne tessék azt hinni hogy csak amiatt lettem alter-fan. Anno úgy fogalmaztam hogy "rocket stílusú" ami kissé érdekes, de a többség így érti meg és talán nem keveri mással, egyébként kicsit konkrétabban a death metál koncertek viselete és a heavy metálos (ha hívhatom így) megjelenés lett jellemző rám, a tipik "rokker" ahogy egyik haverom mondta. Számomra a külső is igencsak számít, nagyrészt magam miatt, szerintem az önkifejezés egyik legegyértelműbb módja a verbális kommunikáció mellett.

2023. ápr. 9. 10:07
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
A zene máshol jár már, senki se hallgatja már ezeket a 20 éve nem létező dolgokat, meg tipikus tini dolog volt anno, amiből 2-3 év alatt kinőttek. Hallgass inkább azt, amit a modern metálosok hallgatnak, szóval power noise-t és kísérleti elektronikus metált.
2023. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!