Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A melegítő vagy a farmer a...

A melegítő vagy a farmer a tartósabb?

Figyelt kérdés
2022. jan. 7. 07:16
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
83%
Hagyomànyosan a farmer, de ahhoz a 140évvel ezelőtti anyagokból kéne, hogy készüljön.
2022. jan. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Már milyen célra gondolod...??

Ezek nem cserekompatibilis darabok...


Farmert utcára / munkahelyre / stb hord az ember, melegítőt meg sporthoz vagy otthoni cuccként.

2022. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én itthon is farmerban vagyok. Hétvégén, ünnepnapokon is. Karácsonykor is végig abban voltam. Nekem ez kényelmes. Macinaci utoljára óvodás koromban volt rajtam. Itthon is nagyon hülyén érezném magam benne. Nem hordom. A jobb minőségű farmereket simán évekig hordom. Persze nem mindennap ugyanabban vagyok, váltogatom őket. A nagyon gagyi, olcsó, kínai, vékony "pelenkaanyagúakat" kerülöm, mert azok tényleg nem túl tartósak.
2022. jan. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
A melegítő jóval tartósabb. A farmer nagyon merev, sűrű anyaga van. A combom belső felénél már alig egy év alatt elkezd kopni, pedig nem hordom gyakran és átlagos alakom van.
2022. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!