Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bizonyos csajok miért járnak...

Bizonyos csajok miért járnak -5fokban is bőrdzsekiben?

Figyelt kérdés
Képtelenek levetkőzni ezt a "nagyon divatos és menő vagyok" önképet és inkább megfagynak?
2022. jan. 8. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Mert a trendje úgy diktálja hogy így akár öltözni. És nem időjárás szerint öltözött fel. Pedig időjárás szerint kell öltözni nem a divat miatt.
2022. jan. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%
Amiért magassarkúban is, pedig kényelmetlen.
2022. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
A bőrdzsekiben nem kell megfagyni, elég meleg, föleg, ha egy vastagabb pulóvert vesznek alá.
2022. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Megfagyni? Hol és mikor? Amíg a kocsimhoz érek, azon az 5 méteren?
2022. jan. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én is bőrdzsekiben járok és nőnemű vagyok. :D Ha fázom, leginkább a lábam szokott, ezért nem váltok kabátot.
2022. jan. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a lába fázós, akkor bőrdzseki, és két vastag nadrág, még harisnya. Akinek a felsőteste fázós, de a lába nem, az vastag kabát és alulra szoknya meg harisnya, vagy farmer.

Nekem a kezem, nyakam fázós, lábam egyáltalán nem. Ez egyéni.

Bár tényleg van aki divatból fagy meg, azért pár méter alatt nem hűl ki teljesen senki.

2022. jan. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

4-es

5 méterért minek veszel kabátot ?

2022. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kilép az ajtón,beül a kocsiba,majd kiszáll a kocsiból,bemegy a munkahely,bolt,pláza,stb- be,szóval nem tartózkodik a hidegben órákat.
2022. jan. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mondjuk azért, mert nem vagyok fázós, és még így is megizzadok ha beugrom egy boltba melóba menet. Amúgy létezik réteges öltözködés, pulcsi, sál, és máris nem kell pufajkát hordani.
2022. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hát én pár éve láttam olyat hogy télen mínusz fokban meg hóban miniszoknya meg vékony bőrdzseki,nem hiszem el hogy az ilyen nem fázik amikor én téli bundáskabátban megfagytam.
2022. nov. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!