Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan oldalt amin vannak jó...

Olyan oldalt amin vannak jó áron jordan cipők stb.....?

Figyelt kérdés
2022. jan. 8. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Tele van velük a GYK.... csupa olyan, ahol hamisítványt árulnak, vagy egyáltalán semmit nem küldenek...


Ennyit a jó árakról...


LEhúzás!

2022. jan. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tessék, itt van egy példa! Innen pl. tuti NE rendelj!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2022. jan. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha magyar oldalt keresel, akkor [link] Boltjuk is Budapesten.


Itt 70 ezertől kezdődik egy Air Jordan High, de inkább mindegyik 100+. Egy Jordan -re ez a reális ár, ha valaki ennél jóval olcsóbban árulja, akkor biztos lehetsz benne, hogy az hamisítvány.


Külföldi oldalak közül a GOAT -ot és a StockX -et ajánlom. Mindkettő megbízható, de itt az oldalon feltüntetett árak mellé még rájön az áfa és a vám, plusz a kezelési költség és a szállítási díj.

2022. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Komoly Jordan-ekkel idehaza nem nagyon foglalkoznak, mert nem nincs rá vevő, eléggé réteg cipő, így külföldről tudsz venni csak, ami megbízható és személyes ajánlás az a StockX(volt hogy Airmax-nél látható ragasztási hibás cipőt nem indítottak útnak, törölték a rendelésem és 2 nap múlva visszaküldték a pénzt) akkor van még a Goat bár én még nem próbáltam de fórumok alapján rugalmasak, és gyorsak.


Viszont azt hozzáteszem, ezek a cipők nem a jó árukról ismertek és forinthoz nézve drágák is, én veszek havonta cipőt, de van egy 12es modellem, és 13as modellem, ezekhez még külön felsőt is kutattam hogy mellékszínben, és fő színt tekintve is passzoljon minden.

Gyűjtsél inkább ha annyira szeretnél egyet, mintsem átverjenek egy hamisítvánnyal.

2022. jan. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4

+1 StockX árai már tartalmazzák a vámot, és áfát, legutóbb a 391 eurós Jordan után, semmilyen plusz költség nem volt.

2022. jan. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Köszi, ezt nem tudtam, általában a GOAT -ot szoktam használni.
2022. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!