Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Steel bakancs Dr. Martens...

Steel bakancs Dr. Martens bakancs helyett? (+pár kérdés a Steel-el kapcsolatban)

Figyelt kérdés

Én Dr. Martenst kicsit drágállom, de sosem volt még Steel bakancsom, így nem tudom, hogy mennyire óriási a minőségbeli különbség? Valamint a Steel bakancs minőségre milyen? Én most télen is hordanám, dehát nem túl rideg mostanában az időjárás. Csak rockerek hordhatják? Méretezése mennyire felel meg a sima cipőbolti méretezésnek?

(ha van hasonló árketagóriában hasonló bőr bakancs, szívesen fogadok ajánlást)



2022. jan. 10. 19:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy. A legnagyobb problémám az a Steelel, hogy bár szerintem jól néz ki, klasszikus acél fazon, de elég random a minősége. Cserébe viszont nem túl húzós az ára, és millió változatban - szín és magasság - kapható. Akinek megvan hozzá a stílus, az bátran hordhatja. Mérezetezésileg normálisnak találtam.
2022. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Csak rockerek hordhatják? - Igen, ezt törvény írja elő :D :D :D
2022. jan. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A Martensnek sokkal kényelmesebb a talpa, ha egész nap állsz/mész benne akkor se fárad el a lábad. A Steel bőre hamar berepedezett a lábfejnél (ahol hajlik járáskor), pedig havi szinten ápoltam.

Szerintem megéri a Martens a felárat.

Esetleg a Shellys-t még megnézhetnéd, ilyenem nem volt még, de jókat hallottam róla.

2022. jan. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hordd batran, ha tetszik, ez egyaltalan nem stilusfuggo! Parom imadta a magas szaru Steel-jet, tudniillik az o laba nagyon ludtalpas, eros a jarasa is es brutal gyorsan szetjon minden cipoje, a Steel neki viszont eleg tartos volt, igazabol tonkre is csak attol ment, amikor nagyon rossz anyagi helyzetbe kerult es nem tudott minosegi munkas cipot venni, ezert mindenhova, meg dolgozni is abban jart, tehat szo szerint egesz nap koptatta 2 even keresztul, elotte pedig normal hasznalatban volt mar asszem 4-5 evig.
2022. jan. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. igazából az előző bakancsom tulajdonképpen egy 10.000ft-os h&m-es volt, két èvig bírta, úgyhogy nem kell nekem olyan extra minőség. talp szempontjàból én air-t vennék most, nem tudom, hogy az jobb-e, mint a sima.
2022. jan. 10. 23:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Van különbség a kettő közül.
2022. jan. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig hordtam acélbetétes bakancsokat, Getta, Shellys, stb. Volt egy Steelem is, de nem szerettem, otromba és kevésbé volt jó minőségű. A Martenstől mindig elzárkóztam, aztán 30 évesen csak kaptam egyet. Igaz, az még régi, minőségi darab volt, de megváltozott a véleményem, azóta csak azt hordok. Sokkal-sokkal kényelmesebb, a kedvenc modellemet be se kell törni. Sajnos nagyon túl van árazva, és a minősége is sokat romlott, de a legutóbbit is 30-ért fogtam ki. Esetleg fb-n van martens adok-veszek csoport, ott is érdemes szétnézni, én nagyon klassz darabokat fogtam már ott ki.

Viszont vigyázz, mert a neten rengeteg kamu martens hirdetés van, sok lehúzos kamuoldallal. Haminden nagyon jó árban van, az gyanús.

2022. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van mindkettő, de a 7. kommentben jól összefoglalta a lényeget az, aki írta. Tény, van sok különbség a kettő között (anyagminőség, kidolgozás), de akkora talán nincs.
2022. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszaitokat!

végül steelt rendeltem ( [link]

a héten/jövőhéten elvileg megjön, remélem jó lesz😊

2022. jan. 12. 10:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Alap Steel, kis csavarral. Nekem tetszik. Remélem, hogy neked meg beválik! :D Gyorsan meg szokott érkezni amúgy, ha a nagykerből rendelted, és van is raktáron.
2022. jan. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!