Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok/nők felvennétek ilyen...

Lányok/nők felvennétek ilyen szettet, ha nem kerülnének egy vagyonba az ilyen csizmák, vagy ez túl extravagáns?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy ilyen extra hosszú csizmák olyan ruhákkal/szoknyákkal, amikből normál esetben nem látszik ki a teteje viszont a többi ruhadarab visszafogottabb.


Pár példa


[link]


[link]


[link]



2022. jan. 12. 00:25
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
2022. jan. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel 157 cm vagyok, egy ilyen csizma csak megjobban össze tömörítene, elég bénán nézne ki
2022. jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem.
2022. jan. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Nekem abszolút nem tetszik, olyan mint valami bőrgatya ami egybenőtt a cipővel, bizarr. Ráadásul nem hiszem hogy térdnél kényelmes.
2022. jan. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
40%
Nem. Alacsony vagyok, egy ilyen elég röhejesen nézne ki rajtam.
2022. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
Ha ritkán is, de látni lehet hasonló szetteket az utcán is. Nem a szettekkel, hanem a mindset-tel van a gond, a mienknél fejlettebb országokban max megnéznek ilyen összeállításban (de hát úgyis az a célod vele..), itthon meg kb. kaszát egyenesítenek.
2022. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem ezek nagyon tetszenek, főleg a második képen lévő tetszik.
2022. jan. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem jók. Még ezeken a magas, vékony csajokon sem tetszenek. Egy alacsonyabb vagy kerekebb nő röhejesen nézne ki bennük.
2022. jan. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Felvennék és részemről manapság nem is számít extravagánsnak és még égimeszelőnek sem kell lenni hozzá. Persze nem feltétlenül szükséges designer combcsizmákban gondolkodni és akkor vagyonokba sem kerül.

Félcomb fölé érő hosszúságban léteznek modellek lényegesen elérhetőbb árfekvésben is, nem kell mindjárt egy "Lagerfeld-et" beszerezni, hogy a kívánt hatást elérjük. Tudni kell viselni, ennyi az egész. Ha az alapkérdésekre tudatában van az ember a válaszoknak (milyen alkalomból, mihez társítva, milyen lábhosszra és milyen testalkatra?), akkor nem lehet vele mellé lőni.

Nekem mindenesetre tetszik és van is. :P

2022. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!