Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire ment ki a divatból?

Mennyire ment ki a divatból?

Figyelt kérdés
Két, három éve volt egy adidas superstarom (original) akkor elég sok emberen láttam ilyen cipőt. Most is gondolkozok egy platformos superstaron. Ezek a cipők divatba vannak még?

2022. jan. 12. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Én mai napig látok ilyent embereken, noha télen nem tartom megfelelő viseletnek.

Szerintem ez annyira basic, hogy sose megy ki a divatból.

2022. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Én most minden tinin puma táskát látok. Nem tudom miért.
2022. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

A divat nagyon gyorsan változik tehát alapvetően már rég kiment DE az emberek hordják.Ez egy örök klasszikus mint pl az air force vagy a basic szürke melegítőfelső,a fekete legings.Az emberek hordják,szeretik és kb minden 5. embernek van/volt egy párja.

Szerintem inkább találd meg a saját stílusod és azt hord ami tetszik és ne azért hordj valamit mert sok emberen látod hanem mert valóban teszik

2022. jan. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

A személyes véleményem, hogy az Adidas Superstar legalább egy elegáns, szép formatervezésű sportcipő.

Sokkal ízlésesebb választás mint az otromba Yeezy.

Ne érdekeljen a divat

2022. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a divatból kiment de megmaradt klasszikusnak. mint a vans oldskool
2022. jan. 13. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
2014-2016 körül ment nagyon, de az a divat most pont úgy tűnik visszatérőben van. Nem mintha számítana, ha tetszik, hordd, mindentől függetlenül.
2022. jan. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!