Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordotok már sálat? Milyen...

Hordotok már sálat? Milyen cipőben, kabátban jártok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:

tornacipő, farmer, derékig érő sportos, de csinos dzseki, kék sál, ha hidegebb van.

Ha meg nőiesebbre veszem a figurát: cicanadrág, bokacsizma, rövid szövetkabát, ha hidegebb van, sál.

18L

2010. szept. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én vékonyabb sálat hordok már ilyen tavaszi/őszi kabáttal. Cipő pedig: vastagabb bőrből készül fekete balerina illetve félcsizma:)

2010. szept. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kabátban még nem, sállal viszont igen csak járkálok. cipő pedig sima torna/sportcipő.
2010. szept. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert nekem érzékeny a torkom :S De csak véknyabb sálat. És bőrdzsekit, tornacipőt :)
2010. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak télen szoktam sálat hordani, amikor már esik a hó vagy ha ilyen csípős hideg van illetve nagy szél.

Most ez mifelénk egyik sem áll fenn.


Kabátot csak néha veszek, akkor vagy széldzsekit(átmeneti kabátot) vagy bőrkabátot vagy farmeringet. Általában még melegítő felsőben járkálok.


Cipő: bőrcipő vagy sportcipő, ha nincs nagy víz.


Szerintem még nem kell téliesen öltözni, most még az őszi viselet megfelelő. Esetleg rétegesen öltözz, hogy ne fújjon át a szél. De beöltözni még nem kell pl. bélelt csizmába meg hasonlókba - legalábbis szerintem.

De ahogy érzed :)


Amúgy a nőkön szoktam látni ilyen kendőt, vékony színes sálat az pont ilyenkorra van kitalálva. Vastag sálat még kicsit túlzásnak érzem.

2010. szept. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vettem őszi kabátot, ami még nem vastag, de hosszabb mint a tavaszi, mert a derekamat féltem. Sálat ma már vettem fel, reggel fájt a torkom, tegnap nem volt rajtam, de csak vékonyabb sálat veszek fel, az viszont hosszú, így többször körbe tudom tekerni. Sima cipőt hordok, még nem akarok csizmát venni.:)
2010. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!