Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi történt a @lootpack_store-r...

Mi történt a @lootpack_store-ral instán?

Figyelt kérdés

Az oldal, ami használt, de nagyon jó ruhákat árult Instagramon, egyszer csak eltűnt az Instagramról.

Tegnap még kihozta a profiljában, hogy felhasználó nem található, de ma már a fiók is törlődött. Valaki nem tudja esetleg, miért tűnt el ilyen hirtelen?



#használtruha #Instagram #lootpackstore
2022. jan. 16. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bekopogtatott az üzemeltetőjéhez az adóhatóság.
2022. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem behozza, szóval vagy tiltott téged, vagy te vagy az oldal tulajdonosa és így próbálod reklámozni magad.
2022. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Na igen, az is egy eshetőség. De kurvára nem lehet vevő, ha már odáig süllyed.
2022. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem ismeritek ezt az oldalt, így tudatlanul vádoltok meg reklámozással. Mit reklámoznék, ha már nem létezik? Én csak a megszűnésének az okára lennék kíváncsi. És nem, a barátaimnak is törlődött. Kérem, csak az írjon választ, aki ismerte, és tud valamit.
2022. jan. 16. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Tök érdekes hogy mindneki másnak elérhető az oldal csak neked meg a barátaidnak nem [link]

Jelentettem a kérdést reklámozásért, amúgy kevésbé lett volna égő ha nem tetteted a hülyét ezzel a válasszal😌

2022. jan. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztoriba kirakták, fel lett függesztve az oldaluk.


[link]

2022. jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak, azért örülök, hogy pár embernek még van esze.
2022. jan. 16. 16:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!