Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek az összeállítások utcára...

Ezek az összeállítások utcára viselhetők vagy túl hivalkodók?

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 17. 17:02
1 2
 11/20 IndoorPussyOnTheStreet válasza:
90%
Koszos villamosra ne vedd fel.
2022. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2022. jan. 17. 19:56
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban ez teljesen normális, itt viszont elütne az itteni téli viselettől.
2022. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%

Uristen iden telen nekem is ez a maniam, de en a lightosabb teddy kabattal meg az egyszeru muszormekkel tolom. Ha tehetnem, biztosan lenne par ilyen szettem is itthon, de en tulsagosan besz#ri vagyok magabiztosan viselni atlagemberkent. Nekem olyan rich bitch wife beutese van, viszont tomegkozlekedni meg boltba jarni azert en sem vennem fel, feltenem a kabatot nagyon. Na meg igen, itthon ez roppant feltuno viselet es sajnos nem a jobbik ertelemben fognak bamulni miatta, pedig szerintem lehet nagyon izlesesen is viselni:(

A vicces az, hogy ez aztan telibe noies viselet, itt sirnak csomoszor, hogy a nok miert oltozkodnek manapsag slamposan, de amikor egy igazi csajos szettrol van szo, akkor mar izlestelen, meg golddigger xd

2022. jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
A bolyhos kék sapka szerintem borzalmas, de hozzá a kék kabát, és a csizma nem rossz. Nekem más stílus tetszik, de az is elég egyedi, és hidd el, hogy csak azt kell nézni, hogy legyen praktikus, ne mutasson túl sokat, és tetszen neked. Ha ezeknek megfelel, akkor vedd fel nyugodtan.
2022. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
31%

Mindenhova a hosszu nercbundaimban/egyeb allat bundaimban jarok bkk-n is szupermarketbe is . Senkit nem erdekel.


Az elso roka ,az mar tul meleg Budapestre mostanaban.

2022. jan. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ilyen sok bundád van#16?Irigyellek.🙂
2022. jan. 22. 08:08
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

10-es, fekete szormem van es kuldtem egy kepet az egyik baratomnak, ugyanezt mondta, hogy ugy nezek ki mint egy orosz oligarcha lanya 😆



Szerintem jol nez ki, en szeretem a szormet, legyen akar igazi vagy mu.:)

2022. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokványos, az biztos. Hogyha nem sétálsz és nézel olyan elvetemülten mint a nő a képeken, akkor lehet nem vészes.
2022. máj. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 NTBS ***** válasza:
69%
Nem szokványos, de nyugodtan hordhatod.
2022. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!