Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért utálják sokan a valódi...

Miért utálják sokan a valódi bőr ruhákat?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Állatvédelemről hallottál?
2022. jan. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Személy szerint az állatkákat élve szeretem, a saját bőrükben; másrészt irgalmatlanul büdösnek találom a bőrruhákat, ráadásul még mosni sem lehet őket.
2022. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Én nem hordok olyat amiért valaki az életét adta
2022. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudják megvenni.


Itt is nyomják előttem a kommentekben az állatvédelmet, de gondolom húst esznek.

Ráadásul a bőr lebomlik, a műanyag ruha nem.

2022. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tetszik.
2022. jan. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére pont emiatt elég olcsón lehet kapni nagyon jó minőségű alig használt, nyugatról importált irhakabátokat, bőrkabátokat. Én imádom a bőrt, és az irhát, az illatát, az állagát. Nincs is annál melegebb, jobb szerelés télen.

Mondjuk a bőrnadrágot nem szeretem, régebben próbáltam.

2022. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Képmutatónak és álságosnak találom azt, aki állatvédelemről papol a bőr ruházattal kapcsolatban, ugyanakkor meg tucatjával veszi a fast fashion cuccokat a Zaraban H&M-ben, meg a hasonló, környezetet és embereket égletekig kizsákmányoló cégek boltjaiban.
2022. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ketteske vagyok, igazán megható a szűklátókörű vádaskodásotok. Többen is normális hangnemben válaszoltunk a kérdésre, erre rögtön nekiálltok mindenkit megbélyegezni. Személy szerint nem eszem húst és nem vásárolok fast fashion üzletekben sem, a ruháimat és a táskáimat magam varrom vagy turkálom. A bőr és a műszál között is van ám néhány átmenet, és az sem szempont, hogy ezek lebomlanak-e a természetben, elvégre nem szokásom eldobálni az erdőszélen az elnyűtt ruháimat.
2022. jan. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dolgoztam bőrrel és hát... nem voltam felvillanyozott a tudattól, hogy amit épp készítek az pár hete még élt.... nem tudom, érted-e.
2022. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!