Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Melyik a kedvenc...

Csajok! Melyik a kedvenc állatmintátok?

Figyelt kérdés
Ruhán, táskán, cipőn...

2022. jan. 19. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy sima vékony kendőm leopárd mintával és az volt rajtam az egyetlen extrém kiegészítő, de most már még így is soknak találnám, uh egyik sem
2022. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Leopárd. De csak kis mennyiségben. Pl van most egy szövetkabátom, aminek a gallérja leopárdmintás. Úgy jól néz ki, nem túl tömény.
2022. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
66%
Zebra, tehén.
2022. jan. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ja meg ezt kifelejtettem: a fazonra és anyagra is figyelni kell, nehogy öregasszonyos is legyen.
2022. jan. 21. 21:51
 15/15 anonim válasza:
Nagyon pici feluleten ahogy egyok valaszolo irta, pl galleron el tudom viselni a parducmintat. Pl. Van egy nyari rovidnasragos overallom, ami felul ingszeru, es van egy gallerja ami parducmintas. Az nagyon jol nez ki, mert az egesz ruha full fekete, igy vam egy kis plusz benne. Igazabol emiatt szerettem bele. De ha az egész olyan lenne biztos nem vettem volna meg :D egyébként nekem is egyből a közönséges, piacos kinézet jutott eszembe elsőre.
2022. márc. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!